Je příjemné, když někdo myslí na vaše zdraví spolu s vámi. Od 9. února si můžete dát v některém z 47 českých UGO barů Chřipkobijec. Tato firma připravuje pro své mlsné zákazníky 100% ovocné šťávy a koktejly přímo na místě na objednávu.

ugo-chripko-bijci_mala
V hlavní roli Chřipkobijec od UGO

Chřipkobijec byl zařazen do sezónního menu. V hlavních rolích se objevují citrusy, zázvor, křen, brusinky a zázračná chia semínka.

Společnost UGO se prostřednictvím tiskové zprávy pochlubila, že pět superhrdinů se svou chutí zavděčí někomu jinému, ale jedno mají společné. Obsahují látky, které posílí imunitní systém a dodají tělu potřebné vitamíny, aby si dokázalo lépe poradit v náročné chřipkové sezóně.

Hlavním hrdinou je koktejl ve složení chia semínka, pomeranč, jablko, banán a řepa. Ne náhodou se chia řadí mezi superpotraviny. Drobná semínka jsou zásobárnou antioxidantů, bílkovin, vlákniny a omega-3 mastných kyselin. Pomůžou udržet váš imunitní systém v pohotovosti a spolu s ovocem a zeleninou tvoří zázračný koktejl vitamínů! Banán kromě jemné chuti dodá také hořčík, který podporuje trávení.

Další parťáci chia koktejlu jsou:

  • mix brusinek, banánu, jogurtu a jablka (roli antioxidantu zastávají zejména výrazné brusinky)
  • kombinace všeléku jménem zázvor, ananasu, pomeranče, citronu a limetky
  • minimalistický koktejl z citronu se zázvorem a jablkem
  • a pro odvážnější gurmány souhra léčivého křenu, citronu, řepy a jablka.

Z Chřipkobijců se můžete těšit už 9. února až do dubna.

Ceny šťáv UGO od 58 Kč za 300 ml.

 

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: