Můžete být většími nebo menšími milovníky Vánoc, skutečností ovšem zůstává, že se opět neuvěřitelně blíží. Proto začínáme i my ladit na sváteční notu. A protože k těmto svátkům patří dobré jídlo a především cukroví, vydáme se tentokrát na prohlídku zajímavých tipů, které můžeme využít při svých pečících pokusech (jak jinak než úspěšných).

bonami-forma-na-peceni-s-orisky
Foto: Bonami

 

Pomocí formy z litého hliníku, kterou vyrábí Nordic Ware, dokážete během chvilky připravit 24 malých sušenek ve tvaru ořechů a minidýní. S nepřilnavým povrchem se budou vyklápět jedna báseň. Můžete je nechat jako samostatné sušenky nebo pospojovat například máslovo-rumovým krémem.

Bonami-forma-na-babovku-snehova-vlocka
Foto: Bonami

 

Velmi dekorativní bude i netradiční bábovka ve tvaru hvězdy od Nordic Ware. Tento zdobný skvost se bude na svátečním stole báječně vyjímat.
I tato forma je z masivního litého hliníku, takže kromě chutné bábovky i ušetříte teplo.

 

tescoma-vykrajovatka-linecke
Foto: Tescoma

Linecké cukroví si můžete vychutnat s novými tvary, které letos připravila Tescoma. Dvě kulatá vykrajovátka s rovným a vlnitým okrajem a šest mini vykrajovátek s vánočními motivy pro vykrojení středů. Formičky z kvalitního odolného plastu jsou pro přehledné skladování uloženy na kroužku.

tescoma-sablona svicen
Foto: Tescoma

V tomto roce si pro změnu můžete vyrobit voňavý svícen. Pomohou vám s ním šablony DELÍCIA od Tescomy. Na výběr budete mít šest tvarů, se kterými si budete moci zhotovit netradiční ozdobu stolu. V každé šabloně jsou otvory na čajové svíčky. Souprava kromě šablon obsahuje i  multifunkční plastový nožík s vykrajovátkem a 20 čajových svíček.

tescoma-razitko-susenky
Foto: Tescoma

V jednoduchosti je krása a vy si můžete letos vyrobit například máslové sušenky s vyraženými svátečními motivy. Souprava obsahuje razítko, 6 originálních snadno vyměnitelných dekorů a kulaté vykrajovátko a pro inspiraci i recepty. Dekory jsou uloženy v zásobníku razítka. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu a silikonu, vhodné do myčky.

Nevypadají všechny ty novinky zajímavě? Už při přípravě článku se zdálo, jako by právě opodál zavonělo perníkové těsto. Pokud si chcete užít svátky v pohodě a klidu, možná už během pár dnů začnete s pečením cukroví. Nechte se inspirovat!

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: