Společně s vydavatelstvím Euromedia jsme pro vás připravili soutěž o tři zajímavé tituly. Hlavní cenou je kuchařka Maso, která nejenže obsahuje přes 300 receptů, ale naučí vás i poznat a dobře využít jednotlivé kusy mas. Představovat Vieta Anh Doana nejspíše nemusíme, obzvlášť diváci seriálu Ohnivé kuře ho znají velmi dobře. Právě mu vyšla kuchařka Vietnamská kuchyně – Lehce a hravě s Vietem a budou se z ní moci těšit tři šťastní výherci. Jako pátou a šestou cenu jsme pro vás připravili kuchařku Debry Mayhewové Hřejivé polévky pro tělo i duši.

Soutěžit můžete do 7. prosince 2016.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Euromedia.

Anotace:
maso-fletcherovaMaso
Nichola Fletcherová
Naučte se porcovat Zdokonalte se v přípravě masa Vyzkoušejte přes 300 receptů Staňte se skutečnými znalci masa! Tato kniha vás naučí, jak poznat různé kusy špičkového masa a následně je přetvořit v dokonalé a chutné recepty. Připravte si více než 300 mezinárodních pokrmů z vepřového, hovězího, jehněčího či ze zvěřiny, například pomalu pečené vepřové ramínko, jehněčí kýtu na víně a thajské červené kari s kachním masem.
Nakladatel: Euromedia, 320 str., 624 Kč

vietnamska-kuchyneVietnamská kuchyně – Lehce a hravě s Vietem
Viet Anh Doan
Viet Anh Doan si získal nesmírnou popularitu jako představitel Lia ze seriálu Ohnivý kuře a to jak svými výroky o Vietnamcích, obchodu a politice, tak i svým kuchařským uměním. V kuchyni se umí otáčet a jeho 60 nejlepších a nejoblíbenějších receptů ze země rýže, kávy a krevet to dokládá. Uvařte si vynikající nudlovou polévku, připravte a usmažte jarní závitky, poduste rybu na pivu nebo zvolte klasiku – smažené nudle s kuřecím masem. Už nemusíte chodit do asijského bistra. Začnete si exotickou kuchyni připravovat sami doma.

hrejive-polevky-pro-telo-i-dusiHřejivé polévky pro tělo i duši
Debra Mayhewová

Více než 70 báječných receptů na polévky všeho druhu
V této knize najdete chutné recepty na mnoho různých druhů polévek, od čirých vývarů po ty husté, plné masa, brambor a zeleniny. Pokud se potřebujete zahřát a zasytit něčím opravdu chutným, je polévka tím pravým jídlem.
Nakladatel: Ikar, 96 stran, paperback

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila

Správné odpovědi: 1) 232  2) 60

Výherci:

1. cena: Nichola Fletcherová Maso: Alena Šabaková
2.-4. cena Viet Anh Doan Vietnamská kuchyně – Lehce a hravě s Vietem: Tomáš Žák, Miluše Málková, Mirka Škampová
5.-6. cena Debra Mayhewová Hřejivé polévky pro tělo i duši: Helena Petrová, Jan Steinbauer

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: