velikonoce-Brno
Vidíte, že společnost byla opravdu vybraná

Jsem Bruneta z Brna.

Řekli mi, že tu dostanu prostor k vyprávění. Čas od času.
A tak já vám teda budu vyprávět, co se šustlo tady a zase tam, zkrátka všude okolo. Samozřejmě přidám nějakou tu fotografii.

V Brnéčku se stále něco děje.

Brňačka, jo?! Že by to chtělo taky nějakej ten hantec? Tož děcka, to je ale přece přežitek. Navíc mi bylo hned jasný, že nebude dlouho trvat, než se ukáže, že z Brna vlastně nejsem. Tak to provalím hned. Už jsem se totiž za ten svůj téměř třicetiletej život stěhovala tolikrát, že najít skutečný kořeny, by fakt bylo na opravdovej román.

velikonoce-brno-051
Jídla, co hrdlo ráčí
Určitě vás taky občas pozvu na nějaký ten výlet. No víte přece: Mikulov, Lednice.

Ale zpátky k tomu, co chci dnes vyprávět. Je to pár týdnů, co se tu konaly Jarní trhy. A jelikož byla akce podařená, vracím se s několika vypečenejma fotkama.

Kromě ostatního veleváženýho občanstva se akce účastnila vybraná společnost několika ovcí, které předvedly své dovednosti. Bylo tolik jídla a pití, že by ho nespořádalo ani několik regimentů.
O pár dnů později se konaly středomořský trhy, kde už téměř nikdo nebyl. A to ani z řad dodavatelů – prostě to vzdali, protože bylo echt hnusně.

velikonoce-brno-052
Živáňský oštiepok

Toliko z dnešní dokumentační historie.

Pokud jste se dostali až sem, tak se mi vás nejspíš podařilo neuspat. Což je fajn, protože z toho vyplývá, že se nejspíš zase budeme mít možnost brzy potkat tady na Stylu.

Zdraví Bruneta z Brna

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: