Milujete hudbu, ale když váš soused cvičí několik hodin denně na bicí soupravu, poohlížíte se po špuntech do uší? Máte rádi děti, leč údery basketbalového míče vás vytáčejí k nepříčetnosti? Preferujte bydlení v centru města, ale hluk z křižovatky vás probouzí, dřív než váš budík? A co teprve štěkání psů, o tom zde nechci vůbec mluvit. Těmto nepříjemným situacím se však při koupi vašeho nového bytu můžete snadno vyvarovat.

Problémům s hlukem je nejlepší předcházet

Jak je to ale vlastně možné, že v dnešní době moderních technologií, které zaručují dokonalou tepelnou i hlukovou izolaci, je v některých novostavbách slyšet každé slovo? Ano, když se šetří na nesprávných místech, nastává vždy problém. Nejčastější příčinou nepřiměřeného hluku od sousedů nebo z ulice, je totiž používání nevhodných materiálů, jejichž vlastnosti jsou na hranici přípustných norem. Když se k tomu připočítá ne vždy ideální realizace stavby, je pak takový byt s hlučnými sousedy trpkým zklamáním. Problémem s nepříjemným hlukem se zabývají dnes všichni dobří stavitelé a snaží se ho ve svých developerských projektech eliminovat na minimum. Společnost FINEP vždy svým klientům říká, že kvalita zpracování a použité materiály jsou nejlepším ukazatelem bezproblémového bytu, protože levně postavený či ošizený nový dům může být paradoxně horší než panelák.

Rezidenční projekt Britská čtvrť nabízí kvalitní byty, které odpovídají přísným evropským normám.

 

Výběr solidního developera je předpokladem spokojeného bydlení

Odborníci přes nemovitosti vždy doporučují, že při pořizování nového bydlení, bychom měli vždy dávat pozor nejen na to, jak je byt velký, skvělý a slunný, ale také na technické provedení samotné stavby. Zárukou kvality a bezproblémového bydlení je obvykle nákup bytu od zavedeného a prověřeného silného developera, který vám ochotně předloží i technické podrobnosti budovy.

Kaskády Barrandov nabízí klidné a ničím nerušené bydlení v prestižní lokalitě.

Získejte kvalitní bydlení v atraktivních lokalitách

V nabídce společnosti FINEP je nyní pro vás připravena řada kvalitních bytů, které jsou nejen v atraktivních, velmi zajímavých pražských lokalitách, ale svým provedením odpovídají i nejpřísnějším evropským normám. Na Praze 5 najdete tyto byty v rezidenčním projektu Kaskády Barrandov či v Britské čtvrti ve Stodůlkách. V nabídce FINEP jsou ihned k nastěhování také byty na Praze 10 v Hostivaři nebo v rezidenčním projektu Nad Přehradou, nedaleko Hostivařské přehrady.

Více informací získáte na stránkách FINEP. Naleznete zde i konkrétní dispozice jednotlivých bytů a také ceny.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: