Rezidenční projekt, kde si své najdou své i nejnáročnější klienti? To je developerský projekt Malešický háj, který roste pod dohledem společnosti Metrostav Development a nabízí bydlení ve 107 jednotkách v celkem pěti bytových domech. V této chvíli je už k dispozici pouze několik bytů, do kterých se mohou zájemci stěhovat v průběhu příštího roku. Lákává je lokalita s perfektní dostupností a zelení za zády i projekt samotný, který je ojedinělý svými nadstandardy ve vybavení. Proč koupit byt právě zde?

Unikátní lokalita v metropoli

Proč stavět domek za Prahou a složitě dojíždět nebo dalších několik let dělat dětem řidiče, když v desátém pražském obvodě rostou domy, které mají zeleň za zády? Bydlení v Malešicích nabízí přírodu a relaxaci v blízkém háji nebo v Malešickém parku, současně je ale tato městská část maximálně dostupná městskou veřejnou dopravou nebo vlastním autem. Pod domy se nadto nachází podzemní parkoviště s možností dokoupení garážového stání. Autem se lze k tomu snadno dostat během chvilky z města.

Po ruce školy i obchody

Jaké další výhody má projekt Malešický háj? Proč si vybrat z posledních bytů, které jsou ještě volné a budou dostavěné už v roce 2023? Zeleň místní lokality není jediným benefitem, oblast Malešic nabízí veškerou sociální a občanskou infrastrukturu, na dosah jsou školy, školky, zdravotnické zařízení, obchodní služby, ale též pošta. Rodiny s dětmi jistě ocení různá volnočasová a sportovní zařízení. Kromě výběru zajímavé lokality si dali architekti záležet i na dalších aspektech, především byty poskytnou svým majitelům maximum soukromí a pohodlí.

Perfektní vnitřní řešení a luxusní vybavení

Architektonické studio Noxia vsadilo na minimalistické řešení, trvalou udržitelnost a funkční vnitřní řešení. Majitelé bytu neplatí ani za centimetr navíc, přitom budou mít nejvyšší možné soukromí. Byty zároveň potěší milovníky kvalitního nadstandardního vybavení, okna jsou s trojskly a s předokenními žaluziemi, v obytných místnostech jsou dýhované dřevěné podlahy a v koupelně si lze vybrat z pěti dekorů obkladů a dlažby, přičemž celkový dojem dotváří značková sanitární keramika nebo kvalitní interiérové a vstupní dveře českého výrobce.

Pošlete článek dál: