Oblíbili jste si UGO bary? Nezklamaly a od 7. dubna chystají opět zajímavou a chutnou novinku. Aktuálně se bude jednat o vlnu bylinek a zázračné listové zeleniny, takzvaných green smoothies, kterým se říká elixíry života. S nimi by pro nás měl být výraz „jarní únava“ pouze jen neznámé slovní spojení. Vedle nich se můžeme těšit na osvěžující bylinkové koktejly s meduňkou, petrželí nebo bazalkou.

UGO-green-smoothies
Green smoothies jsou hitem

Green smoothies jsou světovým hitem díky tomu, že působí jako přírodní životabudič plný antioxidantů a vitaminů. Listová zelenina dodává nápojům svěží barvu a je plná minerálů, vlákniny a chlorofylu s protizánětlivým účinkem. Každý z jarních drinků se může pochlubit nějakou zelenou složku – buď listovou zeleninou nebo voňavými bylinkami.

Pozornost si určitě zaslouží exotický mix slaďoučkého manga, avokáda bohatého na prospěšné tuky, jablek a nejcennější listové zeleniny – špenátu. Osvěžující koktejl skvěle chutná a díky avokádu určitě zasytí jako plnohodnotná svačinka.

Nabídka z UGA ale pokračuje:

  • Green smoothie z okurky, špenátu, polníčku, jablka a banánu spolehlivě zasytí i osvěží.

  • Dejte šanci také originálnímu zeleninovému koktejlu z jablka, papriky a petržele.

  • Voňavé bylinky také umějí drinky barvit do zelena, navíc je okoření a osvěží. Přesvědčte se třeba jarním mixem limetky, meduňky, mrkve, pomeranče a jablka.

  • Osvědčeným sezónním hitem je drink z jahod a banánu, vylepšený aromatickou bazalkou.

Zelená sezóna v barech UGO potrvá do poloviny června, kdy zavládne letní ovoce a zelenina. Ceny drinků začínají na 61 Kč za 0,3 l.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: