Vařit se dá možná na ledasčem, ale jen některé výrobky vám mohou vaření i výrazným způsobem usnadnit. Někdy se zkrátka vyplatí nehledět na každou korunu a do vybavení domácnosti investovat. Chcete-li, aby ve vaší kuchyni panovala harmonie, pořiďte si kvalitní nádobí, se kterým vaření nebude povinnost, ale radost!

Koupit hrnec není jen tak!

Myslíte si, že pořídit v dnešní době obyčejný hrnec je snadné doslova jako lusknutí prstu? A jste si tím jistí? Mnoho lidí by s vámi totiž v žádném případě nesouhlasilo. Představte si situaci, kdy se vám hrnec jakýmkoli způsobem poničí – praskne, propálí se, papiňák bouchne – a vy se rozhodnete pořídit si nový. Přijdete do obchodu a tam zjistíte, že jich máte na výběr hned několik. Najednou se vám hlavou začnou honit myšlenky, který si pořídit, jaký bude nejlepší, který nejdéle vydrží. Každá svědomitá hospodyňka by vám řekla, že sada hrnců je základem každé fungující kuchyně. Pokud se vám doma klepe jeden jediný, rozhodně byste se nad svou výbavou měli zamyslet – jen jeden hrnec totiž nestačí.

hrnce_tescoma

Je libo špetku Itálie?

Itálie patří mezi nejnavštěvovanější destinace a italská kuchyně je zkrátka výborná. Nejrůznější druhy těstovin s ještě zajímavějšími omáčkami – lahůdka! Pokud i vy patříte mezi zaryté nadšence těchto pokrmů, jistě si je rádi připravujete i doma. Jenže bez kvalitního nádobí to prostě nejde. Těstoviny by měly být uvařeny – jak se říká – na skus. Ne vždycky se ale s obyčejným hrncem dá tohoto stavu docílit. Pořídíte-li si hrnec na těstoviny, nebudete již muset řešit problém nedovařených těstovin. Každá italská dobrota pak bude vaší pýchou, kterou se budete moci chlubit!

hrnec_tescoma

Značka zaručující kvalitu

Někteří stráví nad výběrem té nejvhodnější pánve mnohem více času, než jejím používáním. Jiní naopak sáhnou po první pánvi za pár korun, která jim padne do oka a vaří na ní téměř každý den. Ať tak či onak – i na obyčejné pánvi záleží. Jestli patříte spíše do té první skupiny lidí, kteří horečně nad výběrem pánve uvažují a nevadí jim investovat do kvality nějaký ten peníz, jsou pánve Tescoma tou nejlepší volbou právě pro vás. Ať už hledáte lehké pánvičky ideální pro každodenní použití nebo masivní grilovací pánve, které jsou určené pro grilování, měli byste spoléhat na značku, která je zárukou kvality a investice, která se rozhodně vyplatí.

panev_tescoma

Rada – vaříte zdravě, ale nehubnete? Možná i vy děláte některé chyby, které si ani neuvědomujete. Nabízíme vám jejich přehled.

Pošlete článek dál: