Mixit, internetový obchod pro fanoušky zdravého stravování je stále úspěšnější a pořád přichází s novými nápady. Tím posledním je Mixit Klub předplatitelů, který bude spuštěn k 8. narozeninám, 20. května. Členové získají přísun mixitích lahůdek, ale také přednostní přístup k novinkám, slevy a další výhody, jako je doprava zdarma.

Zakladatelé firmy Mixit Martin Wallner a Tomáš Huber, foto: archiv firmy
Zakladatelé firmy Mixit Martin Wallner a Tomáš Huber, foto: archiv firmy

Pokud patříte mezi milovníky mixovaného müsli, snídaňových kaší, tyčinek Mixitek, křupavho ovoce a dalších dobrot jako jsou třeba svačinové nápoje, potěšili výrobci Mixit Klubem předplatitelů. Jak bude fungovat?

U tří měsíčků nebo Dar Nekonečný

Na výběr bude tříměsíční varianta nebo neomezeně dlouhá doba. Tříměsíční varianta je vhodná hlavně na zkoušku nebo jako dárek. K zásilce dostanou o 12,5 % Mixitu víc, než zaplatí. Každý ze tří měsíců zákazník dostane balíček plný snídaňových dobrot – speciálně namixovaný pouze pro členy Mixit Klubu. Bude obsahovat müsli lahůdky, zobání ke svačince, tyčinky Mixitky a další novinky z dílny Mixit, včetně dodávky zdarma.
Nekonečná varianta bude mít měsíčně navíc celých 25 % Mixitu (za 599 Kč měsíčně produkty za 750 Kč). Bude chodit tak dlouho, jak budete chtít. I tady je doprava zdarma.
Jako bonus dostane zákazník s první zásilkou v obou případech misku pro příjemnější začátek dne.

Každý měsíc najdou všichni předplatitelé v balíčku chutné zobání za 750 Kč, kdy ušetří buď 11 % nebo 20 %, podle délky předplatného. Obsah balíčku bude každý měsíc překvapením. V období Vánoc se zákazníci budou moci těšit na Vánoční Mix, o Velikokoních zase müsli plné veli-koko-nočních vajíček…
Mixit nezapomíná ani na ekologii, proto v pravidelných balíčcích budou mixy zabalené v recyklovatelných Mixit EKOkrabicích.

Začít s předplatným je možné od 20. května, kdy Mixit slaví 8. narozeniny. Kromě registrací do Klubu na www.mixitklub.cz se v tento den na www.mixit.cz objeví také sleva pro všechny gratulanty, kteří mají zájem doplnit zásoby, a speciální narozeninový mix z nejprodávanějších surovin ve slavnostním tubusu.

Patříte mezi milovníky těchto dobrot? Podělte se, která patří mezi vaše nejoblíbenější.

Pošlete článek dál: