Hostina pro oko, jazyk, ale především pro mužskou duši. Pusťte mužnou sílu do kuchyně, konečně je tu pravá Kuchařka pro chlapy.

kucharka-pro-chlapyKuchařka s vtipným podtitulem „vzmužte se v kuchyni“ přichází jako na zavolanou právě v době, kdy muži dospěli k názoru, že vařit podle receptu není ostuda. Autoři Kuchařky pro chlapy nabízejí rozmanité recepty, od jednodušších po složité, dokonce i na náročnější dezerty či pokrmy z plodů moře dojde. Jednoduše a přehledně zpracovaná kuchařka potěší pravověrné analytiky i něžně roztržité zmatkáře.

VWK - Kuchařka pro chlapy
Václav Werner Kraus s Kuchařkou pro chlapy

Každý recept je bohatě ilustrován doprovodnými fotografiemi, aby se při vaření skutečně ani úplný začátečník neztratil. Chlapi, kteří se nebojí žádné výzvy, se jistě s chutí pustí do malých svačin, jídel pro správné chlapy, ale i rádi udělají dojem na rande nebo jiné hosty. Mimoto najdou kuchaři v knize celou řadu rad, drobných tipů i fíglů, díky nimž se stanou pravými pány kuchyně i každé hostiny. Jako speciální bonus kuchařka poradí, jak si uvařit domácí pivo, připravit chutný steak či zvládnout soutěž jedlíků.

Nakladatelství Slovart navíc připravilo Kuchařku pro chlapy ve vtipném a svěřím balení ve tvaru plechovky. Chlapi, vzmužte se, vypoklonkujte drahou polovičku z kuchyně a bez bázně a hany otevřete plechovku, z níž se na vás vyhrnou samé chutné a skvělé recepty. Jistě svým uměním ohromíte, splníte výzvu a prokážete, že jste skutečný chlap.

P.S.: Autorka článku vyzkoušela z kuchařky nachos s hovězím. A i když není chlap, natož pak pravý chlap, s potěšením doznala, že recept byl srozumitelný a strávníci se jen olizovali.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: