Zkoumali jsme, jak je ve městě těžké koupit originální dárek. Zjistili jsme, že český design má rozhodně co nabídnout, ale mít přehled o pestré nabídce obchodů a událostí už není tak snadné. Proto jsme se rozhodli vybudovat průvodce. Czech Design Map je právě vznikající portál, kde budeme mapovat obchody a události s českým designem. Návštěvníkům pomůžeme lehce se zorientovat v nabídce na trhu designérské scény a zároveň tak usnadníme propagaci jednotlivým místům. Pokud vlastníte obchod nebo pořádáte událost, asi vnímáte, že není jednoduché konkurovat dovozovému zboží, byť je méně kvalitní. Ceníme si vaší činnosti a chceme podpořit tvůrce, kteří vynikají kvalitou, originalitou a láskou k oboru. Naším snem je celorepublikové pokrytí mapy.

sz_web

Začínáme a prostředky na realizaci webu bychom rádi získali pomocí kampaně na Hithitu.
Shlédněte animované video, přečtěte si více informací o projektu a vyberte si odměnu:
https://www.hithit.com/cs/project/3052/czech-design-map

Máte vztah k českému designu? Podpořte nás na Hithitu, získejte členství v mapě za startovací cenu nebo si vyberte jinou ze zajímavých  odměn.

anna_katka
Za Czech Design Map stojí Anna Štysová s Kateřinou Novotnou

Pro fanoušky designu jsme připravili zajímavé odměny zpracované v limitované edici (zápisníky, deníky, mapy, tašky, batůžky) pouze pro naše hithit podporovatele. Obchody a události mohou v rámci odměny využít členství v mapě na jeden rok za symbolickou cenu a stát se tak součástí ucelené databáze. Pomůžeme vám být více vidět.

Díky každému příspěvku vznikne další část kódu a zároveň podpoříte myšlenku, že český design si zaslouží být více vidět.

Ještě jednou, podpořit nás můžete zde:
https://www.hithit.com/cs/project/3052/czech-design-map

Děkujeme!
Tým DSGNMP

Zdroj: www.dsgnmp.cz / Anna Štysová, Kateřina Novotná

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: