Naději se dá naučit a pokud tomu nevěříte, přesvědčí vás o tom Dan Tomasulo ve své stejnojmenné knize, kterou nedávno vydalo nakladatelství Portál. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Naději se dá naučit.

Dan Tomasulo, Ph.D., vyučuje na Kolumbijské univerzitě. Je hodnocen jako jeden z desíti nejdůležitějších influencerů v oblasti řešení problémů s depresí. Píše sloupek Ptejte se terapeuta a blog Naučená naděje na psychcentral.com. Je tedy jedním z nejpovolanějších pro to, aby předal to, jak se naučit mít naději. Kniha má podtitul Cesta k pozitivnímu pohledu na život.

Soutěž končí 29. listopadu 2021.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

Postrádáte v životě naději? Potřebujete se vymanit ze spirály negativního myšlení?
Kniha známého amerického propagátora pozitivního přístupu k životním výzvám nabízí několik osvědčených postupů, jak tuto situaci zlepšit, abyste mohli fungovat aktivněji, smysluplněji a angažovaněji a osvojili si vyváženější postoj.
Jedná se například o přehodnocení vnitřních přesvědčení o našich omezeních, sebezkoumání za účelem objevení svých nejlepších vlastností, jejichž pomocí se dá život zlepšit, stanovení životních priorit nebo přijetí důležitosti dávání a přijímání.

Vydává Portál, brož., 192 str., 365 Kč.

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: jeden z desíti nejdůležitějších influencerů v oblasti řešení problémů s depresí

Výherci: Markéta Čelechovská, Majka Spáčilová, Klára Zakopalová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: