Kniha Samanthy Vérantové Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu je pokračováním autobiografického příběhu Sedm dopisů z Paříže. Novinka je dojemným a humorným příběhem o střetu dvou různých kultur, z toho plynoucích nedorozuměních a šťastné rodině. Kniha je určená všem milovníkům dobrých příběhů, Francie a chutného jídla.
Třem výhercům nabízíme knihu Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu v naší nové soutěži.

Soutěž končí 26. října 2017.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Jota.

ANOTACE knihy: Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu

Příběh lásky Samanthy a Jeana-Luka z knihy Sedm dopisů z Paříže pokračuje…

Vezměte jednoho francouzského vdovce, jeho dvě děti a přidejte městskou holku z Chicaga, to všechno dejte do malého městečka v jihozápadní Francii. Pořádně protřepejte… a voilà: dostanete smíšenou francouzsko-americkou rodinu, ve které se všem dramaticky změní život.

Když se Samantha  vznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem-Lukem a s jeho dětmi. Ale skoro od první chvíle si začala uvědomovat, že v jejím novém domově je spousta věcí – včetně zablešených koček, podrážděných puberťáků a jazykové bariéry –, se kterými nepočítala.

A tak se ze všech sil snaží cítit se jako doma a říká si, kdy asi konečně začne její vysněná francouzská pohádka, a není si jistá, jestli to všechno zvládne. Ale když máte druhou šanci na nový život a lásku, přece to jen tak nevzdáte.

Tato kniha je dojemným a humorným příběhem o tom, že i navzdory střetu dvou různých kultur a z toho plynoucím nedorozuměním se nakonec dá vytvořit šťastná rodina.

Nádherný příběh ze života doplněný lahodnými recepty.

Nakladatelství Jota, 328 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek, podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Sedm dopisů z Paříže

Výherci: Olga Fabiánová, Jiřina Horká, Martina Šulcová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: