Humorné, milé i tragikomické příběhy opětovaných i marných citů, šťastných náhod i vytoužených konců, to je kniha Jane L. Rosenové Malé černé a devět žen.

Vyhrajte v naší soutěži jeden ze 3 výtisků této knihy.

Soutěžit můžete do 19. června 2017.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

ANOTACE:

Půvabný, vtipný a neodolatelně hravý román, vynalézavě propojující osudy devíti žen prostřednictvím jedněch malých černých, které každé z nich vstoupí do života a vnesou do něj podmanivé kouzlo.

Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady.

Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout…

Nakladatel: Metafora, 224 stran, 269 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek. Podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Láska nebeská

Výherci: Jola Oplerová, Vlasta Křečková, Sabrina Frömlová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: