Psycholog a neurovědec a profesor psychologie nabízejí ve společné knize Okamžitá pomoc proti úzkosti. O tuto knihu máte možnost soutěžit. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Okamžitá pomoc proti úzkosti.

Rick Hanson je psycholog a neurovědec, jemuž česky vyšly bestsellery Buddhův mozek a Stačí jen máloMatthew McKay je profesor psychologie a autor publikace, která byla v češtině vydána pod názvem Emoce pod kontrolou. Dalšími autory jsou Martin N. Seif a Sally M. Winston (společně napsali knihu Brouci v hlavě), Martha DavisElizabeth Robbins EshelmanDavid A. CarbonellCatherine M. Pittman a Elizabeth M. Karle, kteří všichni působí v oblasti pomáhajících profesí a specializují se na zvládání úzkostí.

Soutěž končí 8. prosince 2022.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Portál.

ANOTACE

Žijeme v nejisté době. Možná vám v poslední době hlavou jako o závod běží rozličné myšlenky, točíte se v kruhu katastrofických scénářů, jste vystresovaní nebo se bojíte se o sebe či své blízké. Potřebujete se „hodit do klidu“, a to co nejdřív. Předkládaný soubor cvičení, který dohromady sestavili přední američtí profesionálové v oblasti pomáhajících profesí, vám má pomoci cítit se lépe, ale také uznat, že na své vnitřní prožívání máte plné právo. Jedná se o 40 snadných, rychlých a efektivních technik z oblasti kognitivně-behaviorální terapie, mindfulness, neurověd a relaxace, které nejenže ověřila praxe, ale prokázalo i vědecké zkoumání. Cílem je, abyste si zlepšili náladu, pochopili sami sebe a začali žít v souladu s tím, co je pro vás opravdu podstatné.

Vydává Portál, 111 str., 229 Kč.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 40

Výherci: Jan Ritter, Josef Janota, Jitka Picmausová

Pošlete článek dál: