Mistr přežití Bear Grylls v knize, kterou právě vydalo Nakladatelství Jota, přiblíží, jak dosáhnout svých cílů, jak růst v nesnázích a posílit svůj charakter. Vyhrajte jeden ze tří výtisků knihy Průvodce přežití.

Populárně naučná kniha od autora knihy Bláto, pot, slzy, o které jsme psali. Bear Grylls je známý svými neobyčejnými akcemi ve velmi drsných podmínkách a rozhodně je povolanou osobou na téma: Jak čelit životním výzvám. Dobrodružství se skrývá za každým rohem – tak do něj!

Soutěž končí 16. května 2022.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství JOTA.

ANOTACE

Dobrodružství se skrývá za každým rohem – tak do něj! Mistr přežití Bear Grylls vám přiblíží, jak dosáhnout svých cílů, jak růst v nesnázích a posílit svůj charakter. Inspirativní, motivační kniha napsaná člověkem, „který tam byl a udělal to“. Život v divočině nám dává neocenitelné lekce. V extrémních situacích musíme popadnout příležitost za pačesy, postavit se nebezpečí a spolehnout se na své instinkty. Ale ještě daleko větší výzvou může být někdy prožít smysluplný, užitečný život… V této knize se Bear Grylls dělí se čtenáři o těžce nabyté zkušenosti, které získal v těch nejdrsnějších prostředích naší planety. Jak pokračovat, když se proti vám spikne úplně všechno? Jak motivovat tým k tomu, aby vás následoval i zřejmému nebezpečí navzdory? Jaké nejdůležitější dovednosti byste si měli osvojit, pokud chcete maximálně naplnit svůj potenciál? Bearovy fascinující příběhy z dobrodružství ze všech koutů světa doplňují osobní lekce, na které nikdy nezapomenete. My všichni můžeme prožít smělejší život a u toho zažít hromadu zábavy. Tak na vaše vlastní velké dobrodružství!

Vydává Nakladatelství Jota, pevná vazba s přebalem, 272 str., 378 Kč.

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: ano

Výherci: Eva Brezňanová, Jana Švehlová, Pavel Venera

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: