V dnešních dnech žijeme v atmosféře plné stresu a je potřeba ho také trochu vyrovnat. Nabízíme vám možnost vyhrát další ze skvělých balíčků z produkce nakladatelského domu Grada, který obsahuje knihy Jíst, meditovat, milovat + Slunečné dny a mořský vánek.

Knihu Jíst, meditovat, milovat nejspíš není příliš třeba představovat. Nádherný příběh se v květnu 2007 dostal na první místo v seznamu nejprodávanějších titulů NEW YORK TIMES. Autorka byla v roce 2008 časopisem TIME zařazena mezi 100 nejvýznamnějších lidí! V roce 2014 byla Elizabeth také nominována na literární cenu Wellcome Book Prize 2014. 

Optimistický odpočinkový příběh plný naděje Slunečné dny a mořský vánek se stal podle britské asociace autorů romantické literatury nejlepší romantickou komedií roku 2020.

Soutěž končí 15. března 2022

Ceny do soutěže věnoval nakladatelský dům Grada.

ANOTACE

Gilbertová: Jíst, meditovat, milovat

NOVĚ K 10. VÝROČÍ PRVNÍHO VYDÁNÍ
Pouť mladé dámy za pozemskými i duchovními rozkošemi napříč Itálií, Indií a Indonésií…
Nové, doplněné vydání knižního (a filmového) bestselleru.

Elizabeth má vše, co se od moderní Američanky očekává: manžela, dům a úspěšnou kariéru. Jenže místo aby se cítila šťastná, pohlcuje ji panika, zoufalství a zmatek. Odhodlá se tedy k radikálnímu kroku. Úplně sama se vydá na roční pouť kolem světa. V Itálii studuje umění rozkoše, flirtuje, nezřízeně hoduje a přibere deset nejšťastnějších kilogramů svého života. V Indii absolvuje čtyřměsíční duchovní cestu do vlastního nitra, na níž nechybí ani tak zdánlivé protiklady, jako je meditace, černý humor, mantry a vize. V Indonésii, kde se stane žačkou svérázného starého šamana, pak hledá svůj konečný cíl: rovnováhu a schopnost vybalancovat si život.

JÍST… Kvůli pár stonkům chřestu a italským novinám jsi zničila náš společný život?
MEDITOVAT… Uvidíš tak nádherný věci, že se ti bude chtít hodit po Tádž Mahálu šutrem.
MILOVAT… Jste-li svobodná žena cestující po Bali, nejlepší odpověď na otázku „Jste vdaná?“, zní: „Zatím ne.“
Podle knihy vznikl rovněž úspěšný film s Julií Roberts v hlavní roli.

Vydává Grada, 350 str., 249 Kč.

Carole Matthewsová: Slunečné dny a mořský vánek

Na trajektu směřujícím na ostrov Wight opouští Jodie svůj londýnský život, kariéru i manžela. Má v plánu uchýlit se načas na bratrův útulný hausbót Slunečné dny, kde doufá, že nalezne ticho a klid.

Jenže od chvíle, kdy vstoupí na palubu, je jasné, že to nebude ani trochu jednoduché. Pokud tam zrovna není výstřední Marilyn, která se velmi zodpovědně ujala úkolu se o Jodie starat, pak je tu Ned, hlučný sochař z vedlejšího hausbótu. A jak má Jodie přemýšlet, když z něj nemůže spustit oči?

Vydává Grada, 336 str., 399 Kč

Soutěžní formulář.

Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít naše články. Podělte se o ně s přáteli.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s Všeobecnými podmínkami. Podívejte se, jak nakládáme s osobními údaji.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Julia Roberts

Výherci: Hana Běláková, Marie Hudečková, Martina Krajčovičová

Pošlete článek dál: