Antistresové omalovánky a spojovačky jsou již součástí snad skoro každé domácnosti. Nyní můžete omalováváním strávit celý rok 2017, díky antistresovým kalendářům a diáři.

antistresové kalendáře
Antistresové kalendáře

Přinášejí vám každodenní i dlouhodobé úkoly stres? Nepamatujete si, kdy a kde máte být? Kupí se vám povinnosti tak, že o nich ztrácíte přehled? Vaším nezbytným pomocníkem jsou tedy jistě diáře a kalendáře. Těch najdeme v obchodech skutečně nepřeberné množství, ale jen hrstka jich nabízí něco navíc. A takovým příjemným a zábavným bonusem mohou být právě stránky s antistresovými omalovánkami.

Vydavatelství Presco Group připravilo celou sadu praktických a zároveň hravých papírových „parťáků“ k pohlídání všech možných úkolů. Bez stresu a zmatku se tak můžete promalovat celým příštím rokem s velkým nástěnným kalendářem, stojacím stolním kalendářem a kapesním poznámkovým notesem.

omalovánkový notes linkovaný
Omalovánkový notes linkovaný

Nedělejte si hlavu a zbytečné vrásky s tím, jak všechno stihnete, ale raději si udělejte radost a pořádek s krásnou antistresovou diářovou sérií.

V naší soutěži nabízíme možnost vyhrát jeden ze tří balíčků. Každý bude obsahovat: poznámkový kalendář Colour for fun 2017 – omalovánkový, omalovánkový notes linkovaný, stolní kalendář Rok bez stresu 2017 s omalovánkami.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Presco Group.

Soutěžit můžete do 28.11.2016.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: 33 x 12,5 cm

Výherci: Zuzana Hradílková, Lada Skokanová, Violeta Russová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: