Kuchařka Martiny Kasalové Zdravá výživa pro celou rodinu nabízí recepty pro řadu typů strávníků – od malých dětí přes milovníky masa, až po vegetariány, vegany a makrobiotiky. Titul, který nedávno vydala Grada, mají v soutěži šanci vyhrát 3 výherci.

Soutěžit o jeden ze tří výtisků této knihy můžete do 22. července 2016.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Grada.

Anotace:

zdrava-vyzia-pro-celou-rodinuKuchařka Zdravá výživa pro celou rodinu je nepřehlédnutelnou výjimkou v rozbouřeném moři informací týkajících se způsobu stravování. Sto osmdesát rozmanitých receptů splňuje současně kritéria pro makrobiotickou, bezlepkovou a diabetickou stravu, inspiraci zde najdou i ti, kdo trpí alergií na bílkoviny kravského mléka. Jednotlivé recepty jsou připraveny tak, aby jejich základy byly použitelné také pro děti od kojeneckého věku.
Knihu si zamilujete pro její přehlednost, jednoduchost a jasný otisk autorčiných osobních zkušeností. Najdete v ní recepty na ranní zeleninové polévky, ranní kaše, polední polévky a hlavní jídla a také obecné zásady vaření jednotlivých složek potravy, respektované západní vědou a zároveň inspirované principy východních kultur.

Nakladatel: Grada, 240 str., 399 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Zdraví a životní styl

Výherci: Eliška Popelková, Zdeněk Kaněra, Eva Buřvalová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: