Kniha Sarah Vaughanové Láska s chutí makronky nabízí vytříbenou kombinaci životních osudů, lahodných chutí a překvapivých zápletek. Právě tuto knihu můžete vyhrát v naší další soutěži.

Soutěžit o jeden ze tří výtisků můžete do 14. prosince 2015.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta.

Anotace:

laska-s-chuti-makronkyRomán pro ženy odehrávající se v prostředí populární gastronomické soutěže Hledá se nejlepší pekařka! Každý z čtveřice účastníků má k zalíbení, které našel v přípravě pečených lahůdek, své vlastní důvody.
Baculatá Jenny čelí syndromu prázdného hnízda a problémům v manželství. Svobodná matka Claire obětovala životní sen kvůli dceři a nemůže se vymanit ze vztahu s mužem, který ji využívá. Pro bývalou učitelku Vicki je mateřská role náročnější, než původně očekávala, snad kvůli komplikovanému vztahu s matkou. A zdánlivě dokonalá Karen je odhodlaná vyhrát, aniž by její pečlivě vypilovaná maska byť jen na okamžik sklouzla a odhalila, co se skrývá pod ní.
Postupem času začnou mezi finalisty vznikat spojenectví a na povrch vyplouvají důvěrná tajemství a soukromé bolístky. Mít vládu v kuchyni se jim daří dokonale, nad svými životy už to však tak jednoduché není.
Kniha je průběžně doplňována recepty a životním příběhem slavné pekařky paní Eadanové. I za jejím věhlasem se však skrývá osobní tragédie.

Nakladatel: Mladá fronta, pevná vazba, 376 stran, 329 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: neškudlit na přísadách a nic neodbývat.

Výherci: Blanka Hábová, Petra Čechová, Martina Řehková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: