Elise Muselesová je právnička, která zcela změnila obor a stala se odbornicí na výživu. Její blog Kale & Chocolate má velmi dobré jméno. Nakladatelství Metafora vydalo od této obhájkyně zdravého životního stylu knihu WHOLE FOOD Energie pro zdravý životní styl. O 3 výtisky můžete nyní soutěžit.

Soutěž trvá do 30. května 2016.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Anotace:

whole-food200 receptů na lahodné, zdravé, stoprocentně přírodní pochoutky – pohonné hmoty pro váš aktivní životní styl

100% přírodní suroviny * smoothies * zdravé snídaně * dipy a polevy * energetické tyčinky a kuličky * domácí jogurty * neškodné sladkosti * recepty nejen pro vegetariány a vegany

Objevte chutné a výživné recepty na rostlinné bázi, které dodají všechny živiny a dostatek energie i na ty nejnáročnější dny.
Naučíte se dobře jíst a cítit se přitom úžasně. Přesvědčíte se, jak snadné je zařadit do jídelníčku přírodní suroviny a nastavit tak své tělo i mysl na optimální výkon. Je to snadné a rychlé. A neuvěřitelně dobré!
Sestaveno podle nejnovějších poznatků odborníků na výživu. Recepty pro vegany i bezlepkovou dietu. Žádný cukr. Žádné umělé přísady.
Potřebujete něco na rychlou dodávku energie? Na výdrž? Na relax? Stačí si vybrat. Přehledné informace doplněné grafickými značkami vám pomohou rychle zjistit nutriční hodnoty, účinky daného pokrmu či nápoje, ale i další užitečné informace.

Nakladatel: Metafora, 176 str., paperback, 379 Kč

Ochutnejte z knihy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: zdravé snídaně

Výherci: Milan Šafář, Edita Lazarová, Martin Hlavica

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: