„Je to všechno ve tvé hlavě je důležitou studií psychosomatických onemocnění, které jsou často mylně pokládány za vážné fyzické nemoci moderní společnosti: jde o nedorozumění, chybné diagnózy a všudypřítomný strach.“ The Telegraph

Knihu londýnské neuroložky Suzanne O’Sullivanové Je to všechno ve tvé hlavě nyní spolu s Nakladatelstvím JOTA nabízíme titul v soutěži o 3 výtisky.

O jeden z nich můžete soutěžit do 24. listopadu 2015.

Anotace:

je-to-vsechno-ve-tve-hlavePrimářka neurologie dr. Suzanne O’Sullivanová nás ve své knize Je to všechno ve tvé hlavě provede ošidným světem psychosomatických nemocí. Seznámíme se s pacienty jako Pauline, která byla v dospělosti neustále nemocná, nebo s právničkou Camillou, jejíž život byl po všech stránkách dokonalý – až na nevysvětlitelné záchvaty, s Yvonne, kterou v práci oslepil čisticí sprej, nebo se slibnou tanečnicí Rachel, která náhle uvízla v očistci myalgické encefalomyelitidy. Suzanne O’Sullivanová nás vybízí, abychom se na své potíže podívali podrobněji, snažili se přijít na kloub tajemstvím, která umíme dokonale skrývat sami před sebou, a abychom se pokusili pochopit, odkud pramení naše odvěká neochota vzít na vědomí velmi úzký a pozoruhodný vztah mezi naší myslí a fyzickým tělem.

Nakladatelství Jota, paperback, 304 str., 298 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Nápovědu hledejte na www.jota.cz.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook, nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek, podělte se o ně s přáteli.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Slzy
Výherci:  Jana Mlynářová, Lenka Koucká, Anna Lackova

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: