V nové soutěži máte možnost vyhrát titul o dobrých mravech podaný humornou formou. Předmluvu ke knize Sandi Toksvig Moderní etiketa napsal Ladislav Špaček.

Soutěžit o jeden ze tří výtisků této knihy můžete do 9. června 2016.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta.

Anotace:

moderni-etiketa-aneb-dobre-mravy-s-humoremDobré mravy podané humornou formou
Jak se chovat, to je podobné jako umění dělat v řeči pauzy – dnes nás už to nikdo neučí, a podle toho také naše společnost vypadá. Ve snaze pomoci nám vyhnout se nepříjemným trapasům, autorka shromáždila sumu rad, jak se chovat v moderním světě: postihuje situace, kdy bychom nejraději zabili někoho, kde vedle nás sedí u stolu při slavnostní večeři, a doplňuje znalosti o tom, proč například plivání vyšlo z módy. Tato kniha jednak pobaví, ale hlavně přinese užitek všem, kdo plánují se narodit, zemřít, a mezitím žít někde jinde než na opuštěném ostrově.
Oceňovaná britská rozhlasová moderátorka nám přináší řešení ošemetných situací, které mohou nastat v různých fázích života – od křtů novorozence až po kondolenci k úmrtí. K tomu dodává, jak se dobré mravy vyvíjely v průběhu staletí, od nejstarších étiquettes (malých kartiček, které měly lidem u královského dvora připomínat, jak se chovat) až po znalce na Twitteru. Svým nezaměnitelným vtipem a s pomocí vlastních nepřeberných zážitků autorka vytvořila praktickou etiketu pro 21. století.

Nakladatel: Mladá fronta, 304 str., pevná vazba, 289 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Etiketa do kapsy, Mistr E Pohádková etiketa, Obrazová etiketa, Malá kniha etikety, Business etiketa a komunikace, Komiksová etiketa, Starling Etiketa hrou

Výherci: Ing. Luboš Mencák, Jana Pražáková, Robert Michal

 

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: