Titul Pečeme a zdobíme dorty patří do populární edice nakladatelství Metafora Jak na to. Carol Deanconová připravila více než 300 rad, technik a výrobních tajemství, se kterými budou vaše výtvory krásné a nápadité.
Jeden ze tří výtisků tohoto titulu můžete vyhrát v naší soutěži, která trvá do 17. března 2016.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Anotace:

peceme-a-zdobime-dorty---jak-na-toVíce než 300 rad, technik a výrobních tajemství…

Máte dojem, že by to chtělo při pečení dortů něco nového, nápaditého, co by z vašich výtvorů udělalo obdivované originály? Kniha vám poradí spoustu praktických řešení a překrásných sladkých dekorací. A co je nejlepší? Jejich výroba je až překvapivě snadná a levná.

Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi fondánem a marcipánem, jak se s nimi má zacházet, jak se zdobí krémem nebo čokoládou, jak se dortové ozdoby tvarují, barví, mrazí, přilepují… Jaké nástroje budete potřebovat a jak přesně při své cukrářské tvorbě postupovat. Tři sta tipů, rad, nápadů a návodů vám poradí, jak na to.

Veselé dortíky pro děti, vtipné dorty pro přátele, krémové košíčky, romantické svatební dorty… to všechno bude potěchou nejen pro mlsné jazýčky, ale i pro oko. Vaše dorty zkrátka odteď budou vypadat, jako by vyšly z dílny profesionálního cukráře.

Vydala Metafora, překlad: Blanka Petáková, 454 str., 399 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Psaní na fondán

Výherci: Veronika Skařupková, Eliška Jeníčková, Jan Jelínek

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: