Mitchell L. Gaynor, M. D. je průkopníkem v oboru integrativní medicíny a v minulých 13 letech nepřetržitě figuroval na seznamu nejlepších lékařů v New Yorku. O jeho práci psali nejen v The New York Times, ale vystupoval v mnoha amerických televizních programech. Nyní k nám přichází jeho kniha Plán genové terapie. V Publishers Weekly o titulu napsali: „Jedinečný průvodce, který vám ukáže, jak beze zbytku využít skrytou sílu jídla a zvrátit genetickou predispozici k nemocem.“ O jeden ze tří výtisků knihy můžete právě soutěžit.

Soutěžit o jeden ze tří výtisků této knihy můžete do 20. září 2016.

Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Jota.

Anotace:

Plan genove terapieGeny nezměníme, ale jejich projevy změnit můžeme.

Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými geny!

Zemřela vaše matka na rakovinu? Trpěl váš otec srdečním onemocněním a babička cukrovkou? Vzdali jste boj s nadbytečnými kily, protože přece všichni ve vaší rodině byli odjakživa „trochu při těle“? Máte s přibývajícím věkem stále větší obavy o své zdraví?

Uznávaný onkolog a průkopník celostní medicíny přichází s revolučním přístupem k prevenci a léčení nemocí, o kterých jsme se dlouho domnívali, že jsou dědičné. Zatímco klasická medicína se zaměřuje na léčení příznaků, doktor Mitchell Gaynor zvolil jinou cestu – zacílil přímo na DNA. Nemůžeme ovlivnit geny, se kterými se rodíme, ale můžeme změnit způsob, jakým se během našeho života projeví.

Nemusíte onemocnět rakovinou ani zemřít na infarkt. Vezměte své zdraví a život do vlastních rukou! S touto knihou to zvládnete.

Nakladatelství Jota, 416 str., brožovaná, 358 Kč

Soutěžní formulář.

Přečtěte si ukázku z knihy.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: