Víc klidu, víc radosti, spokojenější život. To můžete mít taky. A přitom to není vůbec těžké. V soutěži vám nabízíme jeden ze 3 výtisků knihy Má trnitá cesta k radosti ze života.

Soutěžit můžete do 9. února 2016.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Anotace:
ma-trnita-cesta-k-radosti-ze-zivota Dcera slavného guru Deepaka Chopry není dokonalá. To je to první, co nás ohromí a pobaví. Současně nám to ale dodá optimismu a naděje. Když je tedy jako my a nevznáší se kdesi vysoko nad námi, proč bychom nemohli vyzkoušet její rady a uspět? Mallika zkrátka nestíhá, necvičí, má pár kil navíc, sedí do noci u Facebooku a cpe se čokoládou. Jóga je pro ni katastrofa – vzhledem k světoznámému otci se od ní čeká, že bude ohebná jogínka, ale ona málem nedosáhne dlaněmi na zem. Její cesta je opravdu trnitá. Věčně bojuje s pocitem viny a myšlenkami na milion všedních úkolů. Úplně jako my. Ale ono se to pomalu vylepšuje.

Víc klidu, víc radosti, spokojenější život.

To všechno můžete mít taky. A není to vůbec tak těžké.

Zvlášť když máte veselou a vtipnou průvodkyni. S humorem a nadhledem nabídne nejrůznější zamyšlení i praktické rady, co dělat, abyste se cítili lépe, tolik se nehonili a mnohem víc si užívali života.

Kniha Má trnitá cesta k radosti ze života připomíná velmi spolehlivou mapu, zejména pro nás, kteří zápasíme, abychom se v našich chaotických životech udrželi nad vodou,“ napsala novinářka Lisa Lingová.

Vydala Metafora, flexovazba, překlad: Petr Sumcov, 208 stran, 249 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: důvěra

Výherci: Sýkorová Pavlína, Stanislav Samek, Lucie Voznicová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: