Jennifer L. Scottová je spisovatelka a autorka blogu The Daily Connoisseur (Fajnšmekr, www.dailyconnoisseur.com) a u nás jí vyšla už třetí kniha o životním stylu. Nejnovější titul má název S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den.
Jeden ze tří výtisků vám nyní nabízíme v soutěži.

Soutěžit můžete do 14. července 2016.

Ceny do soutěže věnovalo vydavatelství Mladá fronta.

Anotace:

s-madame-chic-na-urovniJennifer L. Scottovou už znáte z jejích předchozích knih, v nichž jste s úsměvem na rtech četli o čase, který strávila v Paříži u rodiny Chic. Madame Chic se stala její mentorkou i zdrojem celoživotní inspirace. Byla dokonalým ztělesněním úrovně jako takové, a to nejen díky správnému držení těla, elegantním šatům a vybraným způsobům, ale i neochvějné sebejistotě a kultivovanosti ve všem, co dělala. Jak jste si jistě všimli, úroveň je v současném uspěchaném světě velkou vzácností. S Madame Chic na úrovni si připomenete skrytou sílu vystupování s důstojností, laskavostí i půvabem.
V této nádherně ilustrované, praktické a inspirativní knize plné tipů, seznamů a nápadů se mimo jiné zamyslíte nad vhodným oděvem na společenské události, nad dobrou péčí o vzhled i uměním konverzace. Dozvíte se, jak být správnou hostitelkou i hostem i jak si vytvořit vhodné návyky a vlastní image. Zkrátka se naučíte být chic a na úrovni!

Nakladatel: Mladá fronta, 182 str., 269 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Madame Chic, S madame Chic doma

Výherci: J.Vavrušová, Stanislava Buksová, Martina Pavlíková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: