Máte rádi francouzský životní styl? V knize Jennifer L. Scottové S Madame Chic v Paříži jste se setkali s Američankou Jennifer, která se pomalu učí, jak si pořádně užívat života. Pokračování životních radostí inspirovaných autorčiným pobytem v Paříži má název S Madame Chic doma. Spolu s nakladatelstvím Mladá fronta jsme pro vás připravili soutěž o 3 výtisky této knihy.

O jeden z nich můžete soutěžit do 3. června 2015.

Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov

Anotace:

s-madame-chic-domaPamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? Od té doby již uplynulo moře času a spousta věcí se změnila. Jennifer dostudovala a s manželem a dvěma malými dcerkami a pejskem se usadila v domku na předměstí. Inspiraci od Madame Chic však čerpá neustále. Však jak jinak zvládnout práci, rodinu i péči o domácnost a zůstat přitom chic?
S Madame Chic doma Jennifer odhaluje tajemství šťastného a naplňujícího rodinného života. Vysvětluje, že ranní odchod z domova nemusí být jeden velký chaos, že zůstat chic je možné i s minimem času a námahy, že při troše přemýšlení se dá domácí večeře podávat každý den a že drobnosti jako hudba a voňavé svíčky udají celému rodinnému večeru ten správný tón.
Okouzlující a užitečná knížka je uspořádána podle radostí, které můžeme objevovat v průběhu všedního dne. Překypuje nápady, nabízí seznamy skladeb, recepty, kosmetické tipy a další užitečné rady, které pomohou zdánlivě nesnesitelný den postavit na hlavu a vykouzlit z něj zábavné dobrodružství.

Vydalo nakladatelství Mladá fronta
vázaná vazba, 208 stran, 279 Kč
Originální název: At Home with Madame Chic
Přeložila: Helena Hartlová

Soutěžní formulář.

Nápovědu hledejte na www.kniha.cz.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: The Daily Connoisseur
Výherci: Miroslava Redková, Daniela Nischová, Světlana Vájová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: