Lovestory dnešní generace, která potěší především čtenářky všech věkových skupin má název Hledám přítelkyni pro konec světa. Kniha Tiffanie DeBartolo vychází v nakladatelství Metafora již podruhé a opět slibuje skvělý zážitek.

Známý autor bestsellerů Sidney Sheldon prohlásil:
„Má svérázné postavy zasazené v příběhu, který se řítí jako rychlovlak.“

Soutěžit o jeden ze tří výtisků knihy Hledám přítelkyni pro konec světa můžete do 28. listopadu 2015.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Anotace:

Hledám přítelkyni pro konec světaKdyž mi bylo dvanáct, věstkyně mi předpověděla, že moje životní láska zemře a nechá mě tu samotnou. Víte, jak rozesmát Boha? Vyprávějte mu o svých plánech!

…Stáli jsme v kuchyni. Jacob se podíval na inzerát přilípnutý na lednici: „Jsou-li tvé myšlenky čísté, hledám přítelkyni… pro konec… světa.“…
Ne, tohle rozhodně není dojemný slaďák, přestože se v něm od začátku do konce hovoří o lásce. Je to příběh o nekonvenčních mladých lidech, jehož hrdinové mluví tak, že by na kurzech společenské konverzace příliš neuspěli. Příběh starý jako svět, a přece znovu a znovu jiný, jedinečný a neopakovatelný, nesmírně erotický, pikantní, plný nespoutaného milování.

Trixie odpoví na lehce potrhlý inzerát mladého muže, který hledá „přítelkyni pro konec světa“. Do života jí tak vtrhne Jacob Grace, talentovaný, sympaticky praštěný začínající spisovatel. Svými svéráznými způsoby i hlubokomyslnou filozofií ji okouzlí natolik, že se spolu brzy jako na horské dráze řítí radostmi i běsněním svého vášnivého vztahu.
Divoké mejdany u přátel, noční pláž… to jsou kulisy prazvláštního milostného příběhu, po kterém vám zůstane sladko u srdce a hořko na jazyku. Od počátku času je to pořád stejné – on a ona, Adam a Eva, Jacob a Trixie. A osud…
Život, smrt a zrada v nejslavnějším pařížském hotelu na Place Vendôme

Vydala Metafora, formát 129 x 206 mm, vázaná s přebalem, překlad: Hana Krejčí, 324 strany, 299 Kč

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Díra v duši
Výherci: Kristýna Urubová, Hana Izakovičová, Martin Popelář

Pošlete článek dál: