Po knihách Láskobraní a Horko domácího krbu se nám dostává do rukou další titul autorky knih pro ženy Blanky Hoškové. Kamilenky je kniha, která se skvěle hodí na letní odpočinkové dny.

Spolu s Nakladatelstvím JOTA jsme pro vás připravili soutěž o 3 výtisky této knihy.

O jeden z nich můžete soutěžit do 27. července 2015.

Anotace:

natisk_Kamilenky.inddBlanka Hošková, autorka oblíbených románů pro ženy přichází v nové knize s ryze letním tématem. Letní láska nás přece může potkat v jakémkoliv věku!

Práce, nemocný a postupně na život rezignující manžel, kamarádka, které se průběžně rozpadá a zase skládá vztah… To je na jednu ženu mnohdy opravdu moc. A řešení? Dovolená! Do hor, k moři, za poznáním a hranice všedních dnů. Odpočinek, noví zajímaví lidé a znovu načerpaná energie. S odjezdem pečující ženy i manžel nakonec sezná, že rezignace není zrovna ideální životní postoj a vše se zdá v lepší obracet…

Nic ale není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát! Když se oběma kamarádkám připlete do cesty sympatický a pohledný průvodce, teplá letní noc, šumící moře a sklenka vína, začnou se dít věci. Kdo z nastalé situace vyjde jako vítěz? A mají vlastně letní lásky vítěze?

Kamilenky jsou román o lásce, potřebě souznění a v neposlední řadě i o přátelství a síle odpouštět. Nejen svým blízkým, ale i sobě samým.

Vydalo Nakladatelství JOTA
vázaná, 310 stran, běžná cena: 248 Kč

Ukázka z knihy

Soutěžní formulář.

Nápovědu hledejte na www.jota.cz.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook, nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek, podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.
Správná odpověď: Sedm dopisů z Paříže
Výherci: Ludmila Janečková, Ludmila Březinová, Martin Schwarz

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: