Na trh se dostala další kniha z oblíbené řady „od A do Z”, kterou vydává Metafora. Titul obsahuje přes 70 účinných metod k uzdravení – meditace, květové esence, terapie krystaly a mnoho dalších cest k dokonalému zdraví. Alternativní metody léčení jsou alternativou ke klasické medicíně. Dozvíte se o jejich historii, čekají vás názorné fotografie i praktické návody.

Soutěžit o jeden ze tří výtisků této knihy můžete do 28. června 2016.

Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Anotace:

alternativni-lecebne-metody-od-a-do-zVíce než 70 účinných metod k uzdravení… meditace, květové esence, terapie krystaly a mnoho dalších cest k dokonalému zdraví.

Dnes už naštěstí nejsme odkázáni jen na klasickou medicínu a na všechno nemusíme užívat spousty prášků. Je zde ještě mnoho jiných možností. Naše kniha vás seznámí s více než sedmdesáti léčebnými metodami a postupy.

Dozvíte se něco o jejich počátcích a historii, o tom, jak fungují a působí. Názorné barevné fotografie a praktické návody pak ukážou, jak jednotlivé metody používat v praxi.

Svět je už dávno otevřený tomu, co jsme dříve uměli a využívali, ale pak na dlouhý čas pozapomněli a zavrhli. Ať už je to léčba krystaly nebo květovými esencemi, reiki, reflexologie či aromaterapie. Duše a tělo jsou spojené nádoby, takže co léčí jedno, uzdravuje i druhé. A tak i našemu fyzickému zdraví může prospět meditace či regrese, návrat do minulých životů, jak jej propaguje a praktikuje například světoznámý harvardský psychiatr dr. Brian Weiss.

Nakladatel: Metafora, 400 str., paperback, 399 Kč

Přečtěte si ukázku z knihy.

Soutěžní formulář.

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook a nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek a podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: věda o životě

Výherci: Martin Kolárský, Lucie Linhová, Lenka Hejduková

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: