Vybarvování se stalo velmi úspěšnou záležitostí mezi dospělými. Tato kniha ovšem není jen tak obyčejnou omalovánkou. Je výjimečná i oproti ostatním knihám s mandalami. Kromě oblíbeného vybarvování si pomocí přiloženého diagnostického testu (MARI card test) zjistíte svou aktuální životní etapu a můžete se zamyslet nad svým životem. Každá stránka je navíc opatřena perforací, takže po vybarvení si ji můžete vytrhnout a třeba si tímto netradičním způsobem vyzdobit svůj byt.

Spolu s Nakladatelstvím Albatros Media jsme pro vás připravili soutěž o 2 výtisky této knihy.

O jeden z nich můžete soutěžit do 20. srpna 2015.

Anotace:

mandaly-vybarvovani-podle-naladyVybarvujte si mandaly podle aktuální nálady! Možná právě díky nim zjistíte, v jaké životní etapě se právě nacházíte. Lidský život se může totiž skládat z 12 fází, někdo projde všemi, někdo jen některými. Jak jste na tom vy?

Tato kniha je oproti ostatním knihám s mandalami naprosto výjimečná. Kromě oblíbeného vybarvování si pomocí přiloženého diagnostického testu zjistíte svou aktuální životní etapu a můžete se zamyslet nad svým životem.

Autorka Zuzana Řezáčová Lukášková je arteterapeutka pracující s mandalami od svých 15 let. Ačkoli původně vystudovala veterinární medicínu, mandaly ji oslovily natolik, že se staly hlavní náplní její práce. V roce 2004 začala vést kurzy kreslení mandal a v roce 2010 založila Centrum Mandala (www.centrum-mandala.cz). To se věnuje nejen práci s mandalou, ale také dalším expresivním terapiím (arte, drama, muziko, filmová terapie apod.). Zuzana je autorkou řady článků o mandalách a práce s nimi, ale také autorkou projektu Mandala dětem (www.mandaladetem.cz), díky kterému se mandaly postupně stávají součástí českého školství. Od podzimu roku 2014 je první certifikovanou terapeutkou v ČR pracující s mandalovým diagnostickým testem (MARI card test), který je základem také této praktické knihy.

Vydalo CPRESS, paperback, 144 str., 149 Kč

Ukázka z knihy v pdf

Soutěžní formulář.

Nápovědu hledejte na http://albatrosmedia.cz

Odesláním formuláře soutěže souhlasíte s pravidly.

Nezapomeňte sledovat náš Facebook, nenechte si ujít žádnou soutěž nebo zajímavý článek, podělte se o ně s přáteli.

Soutěž již skončila.

Správná odpověď: Mandaly pro děti – písmenkové
Výherci: Lenka Dašková, Petra Šplíchalová

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: