Nejspíš si řeknete: zase někdo otevírá téma styl života. Copak není možné přijít na jinou myšlenku, na jiný název?

Chceme vám přinášt spoustu světla a příjemného čtení.

Věříme, že podobné téma lze zpracovat několika způsoby. Čtete magazín, který je plný zajímavostí o životním stylu, zdraví, výživě ale také o kultuře a cestování, protože ty k plnohonotnému modernímu životnímu stylu zkrátka patří. Přinášíme tradice propojené s moderním životem.

Každé téma je pro nás důležité stejně jako každá zpráva, kterou nám zanecháte.
Změna je život, někdy by ale mohla být příjemnější.

Hodlali jsme začít články, které by se zabývaly hlavně nádhernými věcmi. Jenže jak už to v životě bývá, přišlo něco, co jen tak přejít nejde. Povodně se dotkly života velké spousty lidí, takže jsme věnovali jeden z prvních článků i tomuto živlu.

Doufáme, že se snad brzy budeme moci psát hlavně o příjemnějších tématech.
Chceme, abyste se u našich textů něco dozvěděli a přitom se bavili. Budeme se zabývat otázkami, které nám nejsou lhostejné a naše zanícené pátrání předáme směrem k vám. Nabídneme rozhovory se zajímavými osobnostmi, které dokáží něco víc než jen budit skandály, vydáme se na cesty tuzemské i zahraniční, nahlédneme do světa kultury nebo třeba zdraví.
Ponoříme se do vztahů ať už těch rodinných nebo na pracovišti. Mimochodem, jak jste na tom ve vztahu k věcem? Jeden z prvních článků má název Propadla jsem kabelkám.

Máme skvělou náladu, buďte v tom s námi.

Mluvíme vám z duše? Nebo ne? Tak nám to pojďte vysvětlit 🙂

Váš Styl života

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: