Štědrý den se blíží přímo tryskem. Možná už máte vyzdobeno, ale možná byste přece jen uvítali nějaké tipy. Nebo se můžete třeba jenom pokochat hezkými věcmi.
Připravili jsme pro vás několik zajímavých výrobků nebo zátiší, kterými si můžete zkrášlit svůj byt.

bella-rose-dekorativni-zinkove-ozdoby
Foto: Bella Rose

Tři kouzelné dekorativní zinkové ozdoby mohou do vašeho pokoje přinést zajímavého svátečního ducha. Antik provedení jim dává punc historie a v jejich jednoduchosti je krása. Ozdoby jsou velké cca 14 cm.
(Cena 274 Kč)

bella-rose-vanocni-dekorace
Foto: Bella Rose

Jako vánoční dekoraci si můžete vykouzlit nejrůznější zátiší, ze kterých bude dýchat klid, pohoda a tradice.

H&M-home-vanoce
Foto: H&M Home

Zajímavou kombinaci nabízí také kolekce H&M HOME. Navic zavěšené plátky citrusů jsou příjemným ozvláštněním interiéru v duchu tradic.

rautis-ponikla-krouzek-na-ubrousek
Foto: Rautis

Sváteční stůl nabízí množství nejrůznějších variant. Kouzelný perličkový kroužek na ubrousek připomíná zářivou zasněženou krajinu a na vánočním stole se bude vyjímat jako skvost.
(Cena 72 Kč)

rautis-ponikla-andilek
Foto: Rautis

Vánoční stromek můžete zahalit do určitého stylu nebo jej ozdobit vašimi oblíbenými ozdobami nebo ozdobami předávanými z generace na generaci. Jednou z oblíbených by se mohla stát třeba vánoční ozdoba anděla ze skleněných perlí.
(Cena 139 Kč)

apropos-shop-vanocni-banka-luna-red
Foto: Apropos-shop

Vánoční skleněná baňka od Green Gate Luna red small má tvar koule a díky výrazné červené barvě s jemnou patinou dýchá minulostí. Můžete ji zavěsit na stromeček nebo také dát na větvičku do vázy na stůl jako dekoraci.
(Cena 162 Kč)

ikea-VINTERFINT-hrnek
Foto: Ikea

Také vánoční stůl se může dočkat nejrůznějších obměn. Ať už je to obyčejná sklenička, do které si nalejete nápoj odpoledne nebo Skleněný hrnek Vinterfint s červenou malbou vám zpříjemní chvíle plné pohody u stolu.
(Cena 49 Kč)

apropos-shop-cappucino-salky-vanocni-andel
Foto: Apropos-shop

Pravou vánoční atmosféru dodá set dvou úžasných šálků na cappucino s motivy anděla. Získáte nejen hrníčky, ale také krásnou dárkovou krabičku, ve které jsou zabaleny. Tu pak můžete použít jako dekoraci, vložit do ní sušenky, nějaké drobnosti nebo do ní skrýt nějaký dárek. Určitě udělá ještě spoustu radosti.
(Cena 555 Kč)

ok-papirnictvi-plechova-doza
Foto: OK papírnictví

Vánoční kulatou plechovou dózu s motivem zasněžené krajiny můžete použít jako zajímavou dekoraci i k uchovávání cukroví. Mohl by z ní být i zajímavý dárek, pokud by například skrývala doma upečené cukroví.
(Cena 134,30 Kč)

Nechte se inspirovat a vykouzlete si čarovné Vánoce. Pomocí několika málo triků naleznete stejná místa v novém – slavnostním – hávu.
Tak šťasné a pohodové!

 

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: