Pokud se zaměříme na nabídku současných pojistných produktů na našem trhu, můžeme o nich často říci, že jsou kombinací dvou možností ochran. První je ta základní a druhá je ta dodatečný. Příkladem rozhodně může být i cestovní pojištění do zahraničí. To jako svou základní ochranu nabídne pojištění léčebných výloh. Pokud tedy na našich cestách budeme potřebovat jakékoliv ošetření, budeme mít jistotu toho, že nám ho tato pojistka může nabídnout. Pokud ale sjednáme cestovní pojištění online a provedeme srovnání cestovního pojištění, máme zde jistotu toho, že můžeme využít i řadu věcí, které jsou navíc.

Myslete na způsobené škody

Nejprve se podíváme na oblast způsobených škod, které může hradit i to nejlevnější cestovní pojištění. K samotné ochraně, která se týká zdravotního ošetření, totiž není problém získat třeba pojištění našich zavazadel. Pokud nám jsou odcizeny, proplatí nám pojišťovna naše škody. Když sjednáváme nejlevnější cestovní pojištění online, můžeme se zaměřit i na pojištění naší odpovědnosti. To se hodí jak na letní dovolené, tak když potřebujeme cestovní pojištění na hory. Pokud někomu způsobíme škodu, máme jistotu, že nám ji pojistka proplatí. A to škodu na majetku, ale i na zdraví.

Mějte spokojenou dovolenou

Nyní se dostáváme ještě k dalším možnostem, které jsou s různými kompenzacemi spojeny. Pokud se máme podívat na to, o co se konkrétně jedná, je třeba říci, že to může být i pojistka slunečné dovolené. Pokud slunce nesvítí, lze to nahlásit jako pojistnou událost. Cestovní pojištění do EU, do Lotyšska, stejně jako cestovní pojištění mimo EU však může nabídnout ještě další věci navíc. Třeba kompenzaci zpoždění. A to ať už jde o běžné zpoždění letu, nebo se jedná o situaci, kdy jsou zpožděny jenom naše zavazadla. I to je situace, která dnes může být pojištěna. A kde? Třeba na webu Porovnej24.cz, kde najdete i řadu dalších možností.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: