Chcete vyrazit o víkendu na místo, kde se bude bavit celá rodina? V Čechách existuje mnoho takových míst. Mirakulum se nachází v obci Milovice, jen kousek od Prahy. Najdete zde obrovské množství atrakcí, které si užijí děti každého věku. Jestli je chcete zabavit na celý den, toto místo je pro vás ideální. Nezapomeňte se jen podívat na otevírací dobu, protože se během roku mění.

Navštivte nádherný hrad

Na první pohled vás okouzlí obrovský hrad, který má osm věží, visuté mosty, skluzavky a rozhledny. Děti zde ale najdou také podzemní chodby, které prochází pod středovou částí Mirakula. Hrad skrývá tři obrovské trampolíny, ale také přírodní bludiště. Každý můžete vyrazit jinou cestou nebo společně hledat cestu ven. Pro menší děti je tu jednodušší varianta.

Lanové centrum i lesní město potěší každé dítě

Obrovské prolézačky, 65metrové bludiště, překážky nebo lanové stezky si užijí hlavně starší děti. Pro malé děti to nebude ideální místo. Jestli potřebujete unavit a zabavit větší děti, lanové centrum pro vás bude ideální. Lesní město je samostatná atrakce, která obsahuje 12 dřevěných věží a tvoří tak umělý les. Pohrát si zde mohou i nejmenší děti. A rodičům se bude jistě líbit posezení ve stínu.

Zábavu si užijí i fanoušci vody nebo zvířat

Máte-li doma děti, které milují vodu, můžete je pustit do Vodního světa. V létě si díky tomu užijete zábavu i osvěžení zároveň azábava o víkendu bude kompletní. Dětem se bude zaručeně líbit také kontaktní zoologická zahrada v tomto obrovském komplexu. Uvidíte malé kozičky, lesní zvířata a mnoho druhů ptáků.

Malý výzkumníci i kutilové si zde najdou své

V zábavním centru se nachází také naučná stezka a dílny. To znamená, že si zde najde oblíbenou aktivitu skutečně každé dítě. Až se budete rozhodovat o tom, kam o víkendu s dětmi, měli byste se zaměřit na tento komplex. Děti se tu mohou nejen pobavit a osvěžit, ale také poučit o rostlinách nebo si něco vyrobit.

Zdroj / foto: mirakulum.czcestujeme.info

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: