Názory mužů a žen ohledně pánského spodního prádla se rozcházely, rozchází a rozcházet budou. Je to zkrátka jedna z věcí, u které obě pohlaví odmítají změnit svůj pohled a tak se jednoduše nikdy neshodnou. Zatímco muži preferují volnější trenky, kde mají na všechno dostatek místa, ženám se na nich více líbí upnutější boxerky, které – přiznejme si – vypadají mnohem lépe a přináší tak ženám opravdu božský pohled, především na pánské zadečky. A co tedy muži nejraději nosí a v čem skrývají své chlouby?

Svoboda a pohodlí v jednom

Ačkoli to ženy nerady vidí, muži si nejvíce libují ve volných trenýrkách. Trenky jim poskytují dostatek svobody pro to nejcennější, co v nich ukrývají. Nikde je nic netlačí, netře se o sebe navzájem, pro každou část jejich těla je spousta místa. Možná právě z tohoto důvodu jsou to právě trenky, které na drtivé většině mužů – byť k vaší nelibosti – uvidíte. Na druhou stranu mají trenky i své nevýhody. Jednou z nich je například nepříliš velká praktičnost když dojde na oblékání. Nosí-li muž trenky, musí si je před navlékáním kalhot dostatečně urovnat. Proč? Trenky totiž mají tendence rolovat se, a když si je muž neupraví, můžou mu pod kalhotami tvořit nepříjemné vyboulení. Ovšem na nesprávných místech…

trenyrky

Když chce muž vypadat sexy

Naštěstí se mezi mužským pokolením najdou i tací jedinci, kteří klasickým trenkám dávno nelibují a raději si obléknou boxerky. Hodně mužů se boxerkám vyhýbá z jednoho prostého důvodu: bojí se, že se jejich chlouba v nedostatečném prostoru bude zbytečně tlačit, potit a celkové nošení tak nebude příliš pohodlné. V současné době jsou ale k dostání kvalitní boxerky, jež se vyrábí z příjemných materiálů, jež pohodlnému nošení bez otlaků či pocení výrazným způsobem přejí. Stále více mužů jim přichází na chuť, možná i proto, že se dají sehnat ve velice zajímavých motivech, vzorech i barvách. Každý muž si tak přijde na své. Kapitolu, která vypovídá sama o sobě, představuje spodní prádlo Calvin Klein. Jedná se o oblíbenou značku, jež je synonymem kvality, kterou si muži velice oblíbili. Nošení spodního prádla nesoucí tuto značku slibuje pohodlnost a dostatečný komfort pro vše, co se pod nimi skrývá.

boxerky

To, že boxerky u žen vítězí, bylo dokonce potvrzeno vědecky. Více informací o tom najdete v tomto článku.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: