INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, dva největší veletrhy můžete opět navštívit za jedno vstupné. 27. a 28. září 2019 na výstavišti v Letňanech. Čeká na vás spousta tipů a péče pro tvář, tělo i duši. A samozřejmě nebudou chybět ani veletržní slevy.

Jedinečná vizuální podívaná

Organizátoři si pro návštěvníky přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé budou mít možnost také vidět makeupovou Maybelline show s něžnou Monikou Bagárovou. Chybět nebudou ani vzrušující módní přehlídky s vítězkami soutěže krásy Miss Czech Republic, nebo také módní show vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019.

Představení novinek z mnoha beauty oborů

INTERBEAUTY PRAGUE nabídne to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a kosmetiky. WORLD OF BEAUTY & SPA je zase orientován na na modelaci postavy, anti-aging, dermatokosmetiku, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl. Spousta zajímavé konkurence.

350 vystavovatelů nabídne přes 500 značek, a to na výstavní ploše 15 400 m2.

„Jsme také moc rádi, že se nám podařilo nově zajistit v rámci vstupného profesionální nehtové i kadeřnické workshopy,“ říká mluvčí veletrhů krásy Markéta Klíma Holatová.

Na vlastní oči, na svém těle

Mezi významné přednosti těchto veletrhů se řadí fakt, že si návštěvník bude moci téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle. Hned zjistí, co mu vyhovuje, sluší, voní.

„A pokud toužíte po nějaké změně hned? Žádný problém. Špičkoví vizážisté z Make-up Institute Prague Vás tady zdarma nalíčí,“ láká mluvčí Markéta Klíma Holatová.

V pátek i sobotu bude mít ve své růžové expozici velké setkání se svými fanoušky pink barbie Dominika Myslivcová. A v sobotu se návštěvníci budou moci seznámit s hvězdou slovenské makeupové scény Lucií Lucid Sládečkovou.

Spoustu informací, včetně doprovodného programu najdete na www.veletrhkosmetiky.cz.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: