Muži se z nich mohou zbláznit, a navíc mají i praktickou výhodu – nerýsují se pod oblečením jako jiné druhy dámského spodního prádla. Tanga mohou doslova zachránit váš outfit, ale na druhou stranu se nezapomeňte seznámit s jejich stinnou stránkou. Zřejmě vám chvíli potrvá, než si na ně zvyknete. A rozhodně byste je neměla nosit každý den, protože tím zvýšíte riziko bakteriální infekce.

Nejsou tanga jako tanga

Pokud jste tanga nikdy neměla na sobě, zřejmě netušíte, že se nevyrábí pouze v jediném střihovém provedení. Dostanete na výběr hned ze tří základních typů. Kromě tradičního střihu můžete zvolit g-string s velmi úzkým pasem nebo brazilské kalhotky, které vypadají jako kříženec klasických kalhotek a tradičních tang.

Jsou pohodlná? Nošení je o zvyku

Připravte se na to, že si na tanga budete muset pár dní zvykat. Přeci jen jde o úplně jiný pocit, než jaký zažíváte při nošení běžných kalhotek. Na druhou stranu jim pravděpodobně přijdete na chuť – většina žen hodnotí tanga jako velmi pohodlné prádlo. V praxi samozřejmě záleží na správné velikosti a vlastnostech tkaniny. Chcete-li mít jistotu, že se v nich budete cítit dobře, raději si připlaťte za značková tanga Calvin Klein, která se vyznačují propracovaným střihem a prémiovými materiály.

Na co si dát pozor?

Vrcholem nevkusu jsou tanga vykukující nad pasem kalhot. Proto, než vyrazíte ven, vždy zkontrolujte, jestli vám kalhotky nevylézají. Zároveň si je průběžně upravujte při sedání, kdy mají tendenci hrnout se nahoru. Pokud s nimi máte problém, vyhněte se nošení bokových kalhot nebo si na sebe vezměte delší tričko. Najít dobře padnoucí kousek chvíli trvá, a proto je vhodné hledat mezi prověřenými značkami. Kromě zmíněného CK jsou skvělou volbou i tanga Tommy Hilfiger.

A nezapomeňte si tanga každý den měnit. Tenký proužek látky při pohybu snadno přenáší bakterie a viry z konečníku do pochvy, častá výměna je proto alfou a omegou prevence před nepříjemnými vaginálními infekcemi. Vyhněte se nošení během nemoci či menstruace a nenoste je při sportování.

Budete-li tanga nosit jen v opodstatněných případech, riziko infekce výrazně snížíte.

Pošlete článek dál: