Na jaro se těší každá z nás. Můžeme odložit zimní kabáty a kozačky, oprášit lehké trenchcoaty a hlavně nakoupit mnoho nových doplňků. Abyste věděli, jakými doplňky můžete vaše jarní outfity doladit, připravili jsme si pro vás pár tipů.

Boho styl

Jedním z trendů letošního jara se nese ve znamení stylu Boho. Styl Boho v sobě smíchává prvky hippie a country, osvobozuje v ženách přirozenost a probouzí jejich ženskost. Šaty ve stylu Boho jsou známé pro své jednoduché střihy a tlumené barvy. I proto je správnou volbou zkombinovat tuto svěžest se správně výraznými doplňky.

Jedním z takových doplňků může být neotřelý medailon z nerezové oceli, který celému outfitu přidá nejen na stylu, ale i tajemnu. Můžete si do něj totiž vložit nejen fotografii někoho blízkého, ale i první jarní květ.

Žlutá všude kolem nás

Módní trendy pro jaro 2019 oslavují barvy. Dominantou letošního jara je ale jednoznačně žlutá, a to nejlépe v odstínu aspen gold. Jelikož se jedná o velmi výraznou barvu, doporučujeme vám ji zkrášlit doplňkem, který její výraznost podtrhne a dodá žluté barvě na eleganci.

Pro doplnění žlutého outfitu můžete zvolit například perleťově hnědý náramek na ruku s krystalem MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS, který křiklavý odstín utlumí a dodá barvě na kráse.

Jemná jarní béžová

Jaro 2019 s sebou přivede i klidnější odstíny. Pokud patříte k milovnicím jemných odstínů barev, neuděláte chybu, když budete vaše oblečení ladit do béžové barvy. Výhodou béžové barvy je její schopnost vypadat elegantně v kombinaci s jakoukoliv jinou barvou. Kdybyste se rozhodli s béžovou barvou zazářit jako modelky z letošních přehlídek značky Burberry, dolaďte váš béžový outfit doplňky, které její jemnost vyzdvihnou a dají průchod vaší ženskosti.

Doplňky v perleťové barvě nikdy nemůžete v kombinaci s béžovou barvou udělat chybu. Výrazná perleť totiž na béžovém trenchcoatu či v kombinaci s béžovými kalhoty krásně vyniká a nepřebíjí původní eleganci barvy samotné. Zvolte tedy pro kombinaci s béžovou barvou například elegantní dámský náramek, ručně vyrobený z kvalitní přírodní kůže a doplněný buď o krystaly MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS, prvky z nerezové oceli či o originální symboly vážek.

Jak při nákupu na jaro 2019 neudělat chybu?

Základním doporučením ohledně trendů letošního jara, které vám můžeme dát, je nebát se barev. S jarem přichází slunce, teplo a energie. Nebojte se tedy všem ukázat, co se ve vás celou zimu ukrývalo, a uvítejte jaro barvami. Pro letošní jaro se nemusíte bát razantnějších neonových barev, jemných ženských střihů, ale i bláznivých třásní či zvířecích potisků. Pokud nové oblečení pak už jenom doladíte tím správným doplňkem, nemůžete letos udělat žádný módní přešlap.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: