V poprázdninovém týdnu 8.-9. září 2017 se opět otevřou brány 24. kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 PODZIM, který se tradičně bude konat v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY.

Na návštěvníky čeká spousta kosmetikyNa očekávaných dvacet tisíc návštěvníků čekají novinky i tradiční výrobky. Téměř 350 vystavovatelů včetně známých a prestižních značek profesionální kosmetiky nabídne přípravky pro wellness. Pozadu nezůstane ani spa a lázeňská a hotelová péče a výrobky pro finální spotřebitele.

Anti-aging péče, péče o nohy, masáže, relaxace, regenerace

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-agingu, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky předvedou nejen přední odborníci z kosmetického oboru. Připraveni jsou i odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory.

Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2017/2018

Nejznámější kosmetické značky a trendy proběhne tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera i Štěpánky Podroužkové. Na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

Soutěže

FASHION ISLAND – přehlídka plavek, World Of Beauty & SpaNebude chybět ani oblíbené Mistrovství České republiky v make-upu, pořádané Pavlem Bauerem na téma „Blue Dahlia“. Na pódiu se utká sedm kosmetiček a vizážistek, jež se kvalifikovaly ze soutěže Unie kosmetiček pořádané v úchvatných prostorách Kaiserštejnského paláce. Vítězka završí soutěžení na prestižním Mezinárodním mistrovství v Düsseldorfu.
Pro kosmetičky a vizážistky je přichystána nová atraktivní soutěž „Face Airbrush Make-up Open“. Soutěž v prodlužování řas Design Look Lashes bude tentokrát na téma „Egypt–Kleopatra“.
Pro šikovné kadeřníky – vybrané finalisty – je opět vyhlášena oblíbená soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2018, která je tentokrát zaměřena na odbornost – kvalitu střihu a barvu. Autoři čtrnácti nejlepších prací, vybraných porotou podle fotografií, se utkají na pódiu, kromě finanční i hmotné odměny (50 tisíc Kč) je čeká také účast na zahraniční soutěži. Tradiční podívanou pro ženy i muže bude soutěž v naturálním fitness, pro nehtové designérky je připraveno každoroční Mistrovství ČR v nail designu.
Další novinkou ve veletržních soutěžích bude mezinárodní soutěž designérů Fashion Games, stejně jako první ročník soutěže pro zručné pedikérky „International Beauty Foot Cup Czech“, kde hodnota sponzorských darů pro soutěžící převyšuje 160 tisíc korun.
Skvělé přípravky a kosmetické přístroje budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

Nabídku široké palety zážitků ze světa krásy, módy a životního stylu zpříjemní nezapomenutelná atmosféra veletrhu, množství zkrášlovacích služeb zdarma nebo za velice příznivé ceny. Další zážitky může přinést i návštěva okolních akcí: veletrhu dekorací FOR DEKOR & HOME, veletrhu Sběratel, Minerály a drahé kameny a Bijou Expo.

Novinky k podzimní kosmetické události můžete sledovat na Facebooku  www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

Zdroj: www.WorldOfBeauty.cz

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: