26. ročník kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018. Nabídne podzimní trendy v líčení, účesech, módě a také inspiraci pro příští společenskou sezonu. Nebudou chybět zážitky z přehlídek a soutěží, a především produkty z nabídky přes 400 značek.

Přes 350 výstavních stánků návštěvníkům nabídne nejen odborníky s radami a informace o nabízených přípravcích a metodách z oborů profesionální pěsticí i dekorativní kosmetiky. Najdete v nich i  kosmetické přípravky pro přímý prodej, kadeřnické produkty, přístroje pro formování postavy, přípravky a školení pro nehtový design, péči o nohy a zdravý životní styl. Nebudou chybět odpovědi na dotazy, rady pro aplikaci a výběr vhodného přípravku pro klienta nebo pro vlastní využití. Rychle roste i počet stánků s přírodními produkty.

Péče o ruce a nohy, anti-aging, masáže, relaxace, regenerace

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA nabídne návštěvníkům nejen inspiraci, ale také poradenství a prevenci. Odborníci poskytnou praktické rady pro krásu i zdravý životní styl, nabídnou možnosti dalšího vzdělávání. Přípravky, semináře a workshopy se budou týkat využívání aromaterapie, relaxačních masáží, detoxikace, wellness produktů a metod k nastavení celkového zdravého životního stylu. 

Program bude věnován i dalším „beauty“ oborům se společným jmenovatelem: péčí o vlasy, ruce, nehty i nohy. Partnery pro odbornou spolupráci jsou největší oborová sdružení, jako jsou Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Asociace saunerů, sdružení pro kosmetiku „PROKOS“ a řada dalších specialistů, odborných časopisů i dalších médií.

Spolupráce se zahraničím

Na veletrzích jsou stále více prezentovány výrobky ze zahraničí, hojně pak přípravky německé, slovenské a italské provenience. Komerční sekce ambasády USA i britské obchodní komory budou předvádět řadu kvalitních amerických a britských značek hledajících své zástupce v České republice i v Evropě.

Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2018/2019

Přední vizážisté – Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková předvedou nejznámější kosmetické značky a trendy. Na pódiu opět představí své umění studenti a absolventi špičkového karlínského kadeřnického učiliště i školy oděvního návrhářství v Holešovicích. Za úspěšnými kadeřnickými i módními show bude znovu Honza Cigánik, Romana Topinková, Daniela Hejtmánková nebo Honza Špilar. Diváci mají v oblibě módní přehlídky, tentokrát v podání nádherných finalistek soutěže Česká miss. Na veletrhu se objeví opět řada dalších známých tváří showbyznysu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

WORLD OF BEAUTY & SPA přinese také lákavé soutěže

K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní soutěžní klání. K „highlights“ bude patřit Mistrovství České republiky v make-upu, tentokrát na exotické téma „Královna pouště. Na pódiu se utká sedm kosmetiček a vizážistek, které se kvalifikovaly ze soutěže Unie kosmetiček „Make-up Master Cup 2018“ pořádané v úchvatných prostorách Kaiserštejnského paláce. Vítězka mistrovství završí soutěžení na prestižním Mezinárodním mistrovství v make-upu v Düsseldorfu 2019.

Pro kosmetičky a vizážistky je přichystán 2. ročník soutěže „Face Airbrush Make-up Open“ na téma „Summer Flower“. Vizážisté Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková představí svá témata oblíbených soutěží Creative Image Team 2019 a Fotomake-up 2019.

Pro šikovné kadeřníky – vybrané finalisty – je opět vyhlášena oblíbená soutěž napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2019“, tentokrát s poetickým „květinovým“ tématem „FLOWER HAIRSTYLE TRANSFORMATION“. Autoři čtrnácti nejlepších prací, vybraných porotou podle zaslaných fotografií modelů, se utkají „life“ na pódiu, kromě finanční i hmotné odměny (50 000 Kč) je čeká také účast na zahraniční soutěži.

Tradiční podívanou pro ženy i muže bude soutěž v naturálním fitness, pro nehtové designérky je připraveno každoroční Mistrovství ČR v nail designu. Další odbornou soutěží doprovázející veletrh bude „International Beauty Foot Cup Czech 2018“.

Pro juniory opět proběhne mezinárodní soutěž designérů Fashion Games 2018 na téma „Playtime“.

Nejlepší produkty z oboru budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. Nabídku široké palety zážitků ze světa krásy, módy a životního stylu zpříjemní nezapomenutelná atmosféra veletrhu, nabídky mnohých zkrášlovacích služeb zdarma či za velice příznivé ceny.

Zajímavé zážitky může přinést také návštěva veletrhů FOR DEKOR & HOME, Sběratel, Minerály a drahé kameny a Bijou Expo.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: