I na podzim čeká na návštěvníky svět plný krásy a kosmetiky WORLD OF BEAUTY & SPA

Líčení od vítězky Adély Anděly Bursové. Foto: archiv veletrhu
Líčení od vítězky Adély Anděly Bursové. Foto: archiv veletrhu

Na termín 8. a 9. září 2017 by si měli rezervovat čas všichni milovníci krásy. V moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY se totiž uskuteční další ročník veletrhu kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA.

Veletrh je velmi rozmanitý, takže si každý přijde na své. Prohlédnout a vyzkoušet můžete stovky známých a prestižních značek profesionální kosmetiky spolu s přípravky pro wellness a spa. Stejně tak si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži kosmetiku a další produkty.

Nebudou chybět ani témata jako je aromaterapie, regenerace, alternativní péče o zdraví nebo angi-aging, která nabízí odborný program. Témata a praktické ukázky budou předvádět přední odborníci z kosmetického oboru, ale i odborníci na masáže a fyzioterapii, akupresuru, podiatrii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory.

Soutěže a nové trendy

Přední vizážisté Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková představí nejnovější trendy v líčení, účesech i odívání – look 2017/2018. Na podiu také předvede své kadeřnické umění Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Nebudou chybět oblíbené módní přehlídky v podání řady Českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

Soutěžní klání na World Of Beauty & Spa, foto: archiv veletrhu
Soutěžní klání na World Of Beauty & Spa, foto: archiv veletrhu

Těšit se můžete na prestižní soutěžní klání jako je Mistrovství České republiky v make-upu, pořádané Pavlem Bauerem na téma „Blue Dahlia“. Na pódiu se utká 7 kosmetiček a vizážistek, které se kvalifikovaly ze soutěže Unie kosmetiček pořádané v úchvatných prostorách Kaiserštejnského paláce. Vítězka bude vyslána na soutěž na prestižní Mezinárodní mistrovství v Düsseldorfu.

Pro kosmetičky a vizážistky je přichystána nová atraktivní soutěž „Face Airbrush Make-up Open“. Pro šikovné kadeřníky – vybrané finalisty – je opět vyhlášena oblíbená soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2018, která je tentokrát zaměřena na odbornost – kvalitu střihu a barvu. Autoři 14 nejlepších prací, vybraných porotou podle fotografií, se utkají přímo na pódiu. Kromě finanční i hmotné odměny (50 tisíc Kč) je čeká také účast na zahraniční soutěži. Tradiční podívanou pro ženy i muže bude soutěž v naturálním fitness, pro nehtové designérky je připraveno každoroční Mistrovství ČR v nail designu.

Další novinkou ve veletržních soutěžích bude mezinárodní soutěž designérů Fashion Games, stejně jako první ročník soutěže pro zručné pedikérky „International Beauty Foot Cup Czech“, kde hodnota sponzorských darů pro soutěžící převyšuje 160 tisíc korun.

Skvělé přípravky a kosmetické přístroje budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

Skvělé zážitky

Bohatá nabídka zážitků ze světa krásy, módy a životního stylu se ponese v nezapomenutelné atmosféře veletrhu, příjemné budou nabídky mnohých zkrášlovacích služeb zdarma nebo za velice příznivé ceny. Další zážitky může přinést i návštěva okolních akcí: veletrhu dekorací FOR DEKOR & HOME, veletrhu Sběratel, Minerály a drahé kameny a Bijou Expo.

Můžete se podívat, jak probíhaly předchozí ročníky. Na webu a Facebooku veletrhu najdete další podrobnosti včetně programu.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: