Milovníky kosmetiky, dokonalých nehtů, krásných vlasů a příznivce zdravého životního stylu čeká Veletrh krásy FOR BEAUTY. Letos se jedná o jediný veletrh ve svém oboru v celé České republice. Co uvidíte 8.–9. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech?

Výborný program a spousta slev

Tradiční veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy a zdravý životní styl. Pestrá škála vystavovatelů vám představí aktuální trendy v těchto oborech a odborníci vám během bezplatných konzultací nabídnou výběr toho nej přesně pro vás. Většinu výrobků zde pořídíte s báječnými veletržními slevami.

Odpovědi a rady od odborníků

Ohledně vlasů vám rád osobně poradí známý kadeřník Tomáš Arsov. Vývojářka kosmetiky Lenka Průšová vám odtajní důležité tipy a triky v péči o pleť a školitelky značky OPI vám prozradí jak na domácí bezchybnou manikúru s dlouhodržícími laky na nehty. Bohyně barev Nikola Pavlíčková představí novou kolekci barev na vlasy Colour by Nikola a pokud toužíte po extravagantní hřívě, ráda vám zodpoví jakékoliv dotazy.

Úchvatné show

Hlavní partner veletrhu Make-Up Institute Prague si připravil na podzimní FOR BEAUTY vskutku neotřelou show na kontroverzní téma Drag Queen makeup. Show si budete moci vychutnat v pátek i v sobotu přímo v expozici Institutu. Veletrh letos nabídne návštěvnicím také velmi žádaný speciální make-up point, ve kterém se můžete nechat zdarma nalíčit úspěšnými absolventkami právě z Make-Up Institute Prague, školy s evropským renomé.

Atraktivní budou i prestižní soutěže. Nadchne vás zajisté Make-Up Mistrovství ČR 2021 na téma City lights. Doporučujeme také hair show a hair tattoo show. Módní stylista Kája Pavlíček vám pomůže s výběrem podzimního i zimního outfitu a v rámci jeho kulturního bloku Krásy podzimu uvidíte módní přehlídku s vítězi a finalisty prestižní soutěže Muž roku 2021. Jak pečovat o své nožky můžete zkonzultovat s profesionálními pedikérkami. Ty nejlepší si mezi sebou porovnají své dovednosti během Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup.

Pořadatelem veletrhu je společnost ABF. Předprodej vstupenek za 120 Kč zahájen. Veletrh je vhodný pro širokou veřejnost i pro odborníky. Aktuální informace ohledně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.veletrhkosmetiky.cz, tak se tam mrkněte, ať vám nic neunikne.

Styl života je mediálním partnerem veletrhu.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: