Bydlení v Praze je lákavé, zajímavé a vyhledávané, ale také velmi těžce dostupné. Pořídit si dnes byt v Praze může být zcela mimo možnosti běžné rodiny. To se snaží změnit developerské projekty, které usilují o rozšíření zástavby a poskytnutí příležitostí pro poklidné bydlení se snadnou dostupností.

Projekt Byty u parku na pražském Vackově je toho zářným příkladem. Byty ve vyhledávané lokalitě Žižkova se postupně změní na moderní centrum, kde vznikne rozsáhlá rezidenční a obchodní čtvrť.

Projekt bydlení pro rodiny i jednotlivce

Developer Metrostav přitom v této oblasti nepůsobí poprvé. Již zde úspěšně postavil Alfarezidenci, kde se dnes již bydlí, a Byty u parku chtějí na úspěch tohoto projektu navázat. Na Vackově by mělo vyrůst 11 nových domů, které nabídnou celkem 272 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Domy budou mít maximálně 6 nadzemních podlaží, a i díky tomu se nová rezidence velmi přirozeně a elegantně začlení do okolní zástavby.

Byty k prodeji na Praze 3 jsou lákavější o to víc, že se o architektonický návrh zasloužila skupina architektů z Architecture Interior Project, kteří v tomto ohledu nejsou žádnými nováčky. Podíleli si již na výstavbě celé řady pražských bytových čtvrtí a vědí, co Praha i budoucí obyvatelé bytů potřebují. Nová rezidence je koncipována s důrazem na synergii moderních prvků, ale také soulad s tradicemi a původní zástavbou. Již z vizualizace je patrné, že byty budou světlé, elegantní a minimalistické – jednoduše takové, aby se v nich dobře žilo.

Výborná dostupnost a služby

Vackov se nachází v lokalitě Horního Žižkova. Jeho největší výhodou je skvělá občanská vybavenost, ale také možnosti pro nákupy, nebo zábavu. V okolí se nachází i spousta míst, kde se dá v klidu odpočívat. Hned vedle najdete park Židovská pec, kde se můžete v klidu projí nebo vyrazit na ranní běh. Pokud vás projekt zaujal, neváhejte, již zbývá jen několik málo volných bytů!

Pošlete článek dál: