Představte si moderní domov, který jde vstříc vašim každodenním potřebám, zjednodušuje činnosti a poskytne vám funkce, o kterých jste dosud netušili. Systém EXTA LIFE vám nabídne komfort pokrokové domácnosti.

Nechte do svého života vstoupit moderní technologie

EXTA LIFE, systém chytré domácnosti od výrobce Zamel, představuje efektivní způsob, jakým můžete ovládat osvětlení, žaluzie a provoz elektrospotřebičů v domácích i kancelářských interiérech.

Inteligentní elektroinstalaci EXTA LIFE, kterou najdete v nabídce společnosti Tympol Plus, specialisty na prodej elektroinstalačního materiálu, můžete instalovat do každé domácnosti, aniž byste museli měnit stávající zapojení. Součástí systému je řídící jednotka, rádiové přijímače a vysílače, žaluziové ovladače, stmívače a dálková ovládání.

Výhody a funkce systému EXTA LIFE

Systém vám umožní nastavit řadu funkcí:

  • Můžete plně kontrolovat předokenní rolety v celém domě, a to dokonce v několika úrovních podle jednotlivých místností nebo pater.
  • Potřebujete, aby se otevřela vjezdová brána nebo garážová vrata? Stačí, když spustíte otevírací mechanismus prostřednictvím mobilního telefonu, klidně i na dálku.
  • Chcete, aby se osvětlení interiéru měnilo automaticky podle denní doby nebo aby zůstala zachována úroveň jasu u některých světel? Umožní vám to stmívače osvětlení. Osvětlení si můžete nastavit na základě vašich preferencí podle místností. Osvětlení obýváku se může večer ztlumit a naopak bezpečnostní osvětlení schodiště a chodeb se s přibývající tmou zvýrazní.
  • Chcete, aby vám systém ráno přitopil, přes den nechal topení vypnuté a večer vám opět nahřál interiér na nastavenou teplotu? I to jde díky regulátorům teploty.

Řiďte svou domácnost odkudkoli na světě

Bezdrátové ovládání vás nebude nijak omezovat a budete si moci dovolit ovládat elektrospotřebiče klidně i když jste v práci nebo na dovolené. Elektrospotřebiče budete mít plně pod kontrolou a jejich funkce si nastavíte tak, jak bude vyhovovat všem členům domácnosti. Další užitečné informace naleznete například na Wikipedii.

Pošlete článek dál: