Nehledě na množství skříní se stále nedostává dostatek úložných prostor pro každého z rodiny? Už nezbývá nic jiného než dávat věci do krabic pod skříně nebo na ně? Nejvyšší čas na velký úklid, na který naváže celková reorganizace vnitřního uspořádání. Pořádek je ale základ, proto rozhodně začněte s ním. A nezapomeňte na zlaté pravidlo, že na každou místnost potřebujete alespoň jeden den, aby se vše stihlo.

Vezměte to z gruntu!

Opravdu se musí všechno schovávat? Kabely, k již neexistujícím počítačům? Nabíječky od starých mobilů, které už jsou dávno v elektroodpadu nebo různá lejstra, papíry, staré noviny, časopisy, výstřižky… A tak by se mohlo pokračovat ve vyjmenovávání všech nepotřebností, které se v domácnosti najdou. Udělejte si čas a všechno vytřiďte a nepoužívané věci prodejte, darujte nebo rovnou vyhoďte. Uvidíte, kolik úložných prostor vlastně doma máte. A nebojte se, staré sáčky, plastové krabičky, zavařovačky, zmrzlinovač nebo jogurtovač vám rozhodně chybět nebudou.

Využijte rohy i niky

Uklizeno a vytříděno? Je čas na změnu vnitřního uspořádání, s tím vám skvěle poradí v truhlářství Praha, kde mají více než třicetileté zkušenosti s výrobou nábytku a vnitřním vybavením. Při chytrém plánování se využije každý centimetr drahocenného prostoru, což ocení především majitelé malých bytů. Řešením jsou vestavěné skříně, obývací stěny od podlahy až ke stropu i kuchyňské linky na míru, které splní veškeré požadavky s ohledem na umístění a vnitřní uspořádání skříněk a polic.

Konec „hluchých“ míst

Kromě využití prostor vestavěním experti dokáží navrhnout vyplnění takzvaných „hluchých“ míst. Jedná se o prostory, které nejsou využívané z rozličných důvodů, může jít o niky, zádveří nebo rohy. Odborníci jsou díky mnohaletým zkušenostem schopni navrhnout řešení, které potěší zákazníka s ohledem na praktickou stránku i na cenu. Současně nadčasový funkční nábytek vydrží léta, což ocení jistě každý, kdo se do nákladné rekonstrukce pustí.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: