Jak jste na tom s fyzičkou? Dostaňte ji pod kontrolu – Apple Watch vám poskytnou přehledné údaje. Nelekejte se, nemusíte uběhnout maraton. Chytré hodinky měří veškerý pohyb, i když se jen párkrát zvednete z lehátka.

Každý pohyb se počítá

Máte v plánu vyrazit k moři, chodit po horách nebo se jen tak toulat po památkách? Ať už zvolíte cokoliv, mějte o svém pohybu přehled. Všechno se počítá, i pár plaveckých temp v moři nebo výstup na hrad. Apple Watch na zápěstí vše pečlivě zaznamenají a naměřená data uloží.

Chytré hodinky už dávno nejsou doplňkem jen pro sportovce. Naopak se čím dál tím víc stávají nedílnou součástí každodenních aktivit. Právě proto je nezapomeňte přibalit do kufru.

Spalujte efektivně

Pokud to s pohybem myslíte opravdu vážně a chcete léto využít pro zlepšení kondice, nastavte si na hodinkách množství kalorií, které chcete spálit.

Sledujte průběžné výsledky během dne a na jeho konci je porovnejte s těmi minulými. Pokud se vám jeden den nedaří plnit plán, nestresujte se. Podstatné je, že hodinky měří jakoukoliv aktivitu, například i obyčejnou chůzi do schodů. Stačí si udělat výlet na rozhlednu a můžete mít splněno.

Ohlédněte se za svým výkonem

Apple Watch 7 ukládají všechna naměřená data, snadno proto zjistíte, jak jste si za celou dobu vedli. Statistiky můžete filtrovat podle různých časových úseků. Například zjistíte, jaký byl váš nejaktivnější týden a kdy jste naopak více odpočívali.

Až se zpětně ohlédnete, nejspíš zjistíte, že jste se hýbali víc, než jste si mysleli. Apple Watch jsou totiž nenápadným doplňkem, který vše zachytí s vysokou přesností. Nasdílejte výsledky svým kamarádům a porovnejte navzájem své letní aktivity.

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: