Opět představujeme jednu z novinek na zdravém potravinovém trhu. Když potřebujete mlsat a zároveň si chcete dopřát co nejvíce prospěšných látek pro tělo, není inspirace nikdy dost.
Ne vždy je skutečně zdravé, když je v názvu slovo fitness. Tak se dali dohromady
milovníci zdravého stravování z Mixit a ve spolupráci s Ronnie.cz, magazínem o posilování a fitnessu, vymysleli nápaditý, nutričně vyvážený a chuťově skvěle doladěný snídaňový Ronnieho Fitness mix.

Mixit_ronnieho_fitness_mixNajdete v něm spoustu ovoce (jablko, brusinky, meruňky…), semínek (dýňové semínko) obsahuje také díky čokoládě proteiny a skvělou potravinu, sladový ječmen. Právě ten je speciální přísadou. Sladový ječmen neocení pouze ti, co pijí pivo nebo whisky. V müsli má své výsadní místo díky vysokému obsahu hořčíku, vlákniny, selenu, vitaminu B a dalších prospěšných látek. Díky svým zázračným vlastnostem ho můžeme směle považovat za tzv. superpotravinu.

Tato směs se bude hodit pro všechny, kterým záleží na zdraví. Nejen sportovcům, kteří chtějí nabrat svalovinu, prospěje i těm, kteří drží dietu, například i diabetikům.

Základem směsi jsou křupavé ovesné lupínky a vločky, které dodají energii potřebnou na trénink i každodenní aktivity. Osvěžující chuť včetně vitamínů dodá ovoce v čele s jablky, brusinkami, datlemi, meruňkami a jeřabinami.

Ronnieho fitness směs

Složení: Ovesné lupínky křupavé, ovesné vločky, dýňové semeno, rýžové křupinky, jablko, brusinky, datle, meruňky, čokoláda s proteinem (mléčný protein, kakao, mléko, přír. vanilka, sój. lecitin, cukr), sojové vločky BIO, jeřabiny, kokos, sladový ječmen

Výživové hodnoty/100g:
Tuky 14,2 g
Sacharidy 48 g
Proteiny 16.6 g

Energie 1593 kJ

Ronnieho Fitness mix si můžete na www.mix.it zakoupit za za 229 Kč

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: