Cyklistika se v poslední době stává skvělou alternativou monotónního dojíždění a je zároveň zdravým způsobem přepravy. Co když vám ale žádné kolo na trhu nevyhovuje, ať už vzhledem či použitými prvky? Navrhněte si ho sami!

damy-s-kolem

Uvažovali jste o koupi retro kola, ale nenašli jste to pravé? Žádná láska na první pohled? Tak tomu trochu pomozte – navrhněte si kolo několika kliknutími sami! Protože proč kupovat kolo, které je nedokonalé?

Značka jízdních kol Kolos uvedla konfigurátor jízdních kol, ve kterém si sami během několika minut sestavíte kolo svých snů. Bílé pneumatiky? Košík na kolo? Vyšší řídítka a 7 převodových stupňů? Nic není problém. Pod rukama se vám rodí váš budoucí věrný přítel na cesty, který nezklame.

zena-s-retrokolem

Kolos si zakládá na kvalitní výrobě a prověřených komponentech, proto se můžete spolehnout, že vám kolo bude dlouho sloužit. Každé šlápnutí navíc bude vaší pomocí přírodě a vašemu tělu. Doplníte skvěle i vaší osobní image – žena na kole může vypadat tak elegantně a to navzdory tomu, že zrovna sportuje.

Městské kolo představuje ideální způsob dopravy, který je prospěšný jak vám, tak vašemu okolí. Díky Kolosu se kolo stává vaším znakem, odrazem vašeho vkusu. Zkuste si i vy navrhnout své snové kolo na míru! Bude růžové, či snad kobaltové? S proutěným košíčkem a koženým sedlem? Je to jen ve vašich rukou!

retrokolo

Líbilo se? Dejte o článku vědět ostatním: